Reklama

Reklama

Lháři

(studentský film)
  • angličtina Liars (festivalový název) (více)
Krátkometrážní
Česko, 2015, 27 min

Film o partě kluků, která se ze strachu před výpraskem rozhodne skrýt tělo mrtvého kamaráda, místo předání celé věci policii. Přiznání nepřipadá v úvahu, zvlášť když se situace komplikuje stejně rychle jako se mění klučičí geniální plán. (oficiální text distributora)

Recenze (4)

Hlavonozec 

všechny recenze uživatele

Stand by me wannabe, ale já jsem se náramně pobavil. "Černotumorní" kraťas po vzoru kingovských dětských příběhů, proč ne. ()

PoprockCZ 

všechny recenze uživatele

Celkem slušná kamera, na studentský film velké sousto. Bohužel herecká akce je slabá, i když chápu, že s malými dětmi je to těžké. Herecké výkony, spolu s nedostatkem času pro rozpracování charakterů postav, zazdily jinak nadějný (ač absurdní) scénář. ()

Reklama

Slarque 

všechny recenze uživatele

Dětství, čas nevinnosti, tedy pokud vám shodou okolností nepřebývá jedno mrtvé tělo... Dětští herci nebyli špatní, příběh byl dobře spletený a já se u toho nad očekávání bavil. Třeba ještě o Robertu Hlozovi uslyším... ()

frantababaf 

všechny recenze uživatele

Nepůsobivá rádoby Kingovka se slabším příběhem a podivnou postavou stereotypního roma. Věřím ale, že když se Hloz nesnaží o humor/horor může být talentovaným filmařem. 60% (LFŠ 2018) ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama