"Knihy odtamtud" (S01E03) (epizoda)

Books from Beyond

Akční / Komedie / Horor

USA, 2015, 30 min

Joseph LoDuca

Nový démon viac fun :)(28.12.2016)

Skvelá epizoda. 90%(19.5.2018)

Zatiaľčo je záhadná žena na stope Ashovi a pátra po ňom v dome Kellyiných rodičov, Ash, Pablo a Kelly navštívia antikvariát Books from beyound. Tam narazia na agentku Fisherovú, ktorá z posledných udalostí obviňuje Asha. Ten sa s pomocou kníhkupca rozhodne vyvolať démona, aby sa od neho dozvedel ako vrátiť naspäť to, čo sa mu podarilo vyvolať. Avšak agentka Fisherová svojim neuváženým krokom démonovi opustiť kruh. Zdá sa, že Ash s priateľmi budú musieť hľadať iný spôsob k tomu, aby sa všetko vrátilo do normálnych koľají.(29.6.2018)

Tak sme si prvých 15 minút pekne pokecali, aby sme nakoniec konečne vyvolali nejakého toho démonika pre preventívnu akciu. Časť z názvom BOOKS FROM BEYOND sa zameriava viac na vysvetlovanie okolností, ako evildeadovský masaker. No ono trochu odfúknuť neuškodilo. Len aby sa to nestalo tradíciou.(16.3.2016)

• Psychor

Oproti úvodním dílům ubylo CGI krve a konečně se objevují první záblesky hororové atmosféry, které jsou však ve výsledku bohužel opět pohřbeny nánosem laciných vtípků. Do kvalitní hororové epizody má sice Books from Beyond stále hodně daleko, ale je zde vidět určitý náznak zlepšení.(6.7.2016)