Ash vs Evil Dead - Série 1 (2015) (série)

"Knihy odtamtud" (S01E03)

(epizoda)
  • USA Books from Beyond
Akční / Komedie / Horor
USA, 2015, 30 min

Tajemná žena najde zkázu na farmě Kellyiných rodičů. Mezitím Ash, Pablo a Kelly pokračují ve svém pátrání, jak zastavit zlo pomocí dávné knihy mrtvých Necronomicon. Agentka Fisherová se ocitne v další děsivé a nevysvětlitelné situaci. (Cinemax)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Znovu jsem se skvěle bavil, vyvolávání "nějakého slabšího démona" dopadlo přesně podle mého očekávání, takže jsem si při sledování třetí epizody opět pěkně prokrvil bránici. Démon se navíc tvůrcům povedl, a aby toho nebylo málo, dorazila i Xena- princezna bojovnice, ()

Psychor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Oproti úvodním dílům ubylo CGI krve a konečně se objevují první záblesky hororové atmosféry, které jsou však ve výsledku bohužel opět pohřbeny nánosem laciných vtípků. Do kvalitní hororové epizody má sice Books from Beyond stále hodně daleko, ale je zde vidět určitý náznak zlepšení. ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zatiaľčo je záhadná žena na stope Ashovi a pátra po ňom v dome Kellyiných rodičov, Ash, Pablo a Kelly navštívia antikvariát Books from beyound. Tam narazia na agentku Fisherovú, ktorá z posledných udalostí obviňuje Asha. Ten sa s pomocou kníhkupca rozhodne vyvolať démona, aby sa od neho dozvedel ako vrátiť naspäť to, čo sa mu podarilo vyvolať. Avšak agentka Fisherová svojim neuváženým krokom démonovi opustiť kruh. Zdá sa, že Ash s priateľmi budú musieť hľadať iný spôsob k tomu, aby sa všetko vrátilo do normálnych koľají. ()

corpsy

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak sme si prvých 15 minút pekne pokecali, aby sme nakoniec konečne vyvolali nejakého toho démonika pre preventívnu akciu. Časť z názvom BOOKS FROM BEYOND sa zameriava viac na vysvetlovanie okolností, ako evildeadovský masaker. No ono trochu odfúknuť neuškodilo. Len aby sa to nestalo tradíciou. ()