Ash proti Ashovi (S01E08) (epizoda)

Ashes to Ashes

Joseph LoDuca

Tom Eagles

Masky:

Hannah Wilson

"Pri poslednom litri vína, každý rád si zaspomína..." Šmarjá, to už je doba, kdy jsem byl v téhle chatě poprvé. A pořád má u úžasnou, romantickou atmosféru, díky níž tu nejedna dívka úplně ztratila hlavu. Musím ale otevřeně přiznat, že souboj Ash vs Ash nebyl ani zdaleka tak dobrý, jako jeho skvělý boj s rukou.(22.3.2018)

A je to tu ona slávna chata a návrat diabolskej ruky.Tá úžastná nostalgia,pri každom kroku po chate.Epizoda má dve línie.Ash uviazne v kôlni kde nechcel hlavu svojej milovanej a prichádza konverzácia medzi nimi,a Fishermanová,ktorá ma zase konverzáciu s Ashom ktorí vyrástol s jeho diabolskej ruky.celá epizoda gradovala na finále Ash vs. Ash.Riadne som sa nasmial.___95%(9.4.2017)

V časti pod názvom ASHES TO ASHES funguje skôr nostalgia. Promenádujeme sa po známych miestach v Chate, spomíname na známe situácie. A to je asi tak všetko. Hlavná zápletka trochu skučí a neponúka sa nám ani obvyklé gore s litrami krvi. Tak snáď nabudúce.(17.3.2016)

Indiana Evans vyrástla do krásy. A Ashova ruka je riadna pi*a.(30.12.2016)

Ash objaví chatu, kde knihu mŕtvych pred 30 rokmi prebudili k životu. Agentka Fisherová Asha nájde a snaží sa mu pomôcť, zatiaľčo Pablo a Kelly blúdia lesom a hľadajú ich. V chate čelí Ash spomienkam na minulosť a starosti u robí najmň Linda. Amanda Fisherová bojuje proti druhému Ashovi, ktorý vyrástol s jeho odťatej ruky. Dobre zvládnutý je hlavne záverečný súboj pravého Asha a jeho druhého ja.(5.7.2018)