Doma (S02E01) (epizoda)

 • USA

  Home

Akční / Komedie / Horor

USA, 2016, 35 min

Režie:

Rick Jacobson
(další profese)
 • JohnMiller
  ***

  Ako bolo to dobré, pobavil som sa. A hoci to je podstata toho všetkého, ono sa to opakuje stále dookola. Dobre, motorovka, brokovnica nikdy nesklamú ale ono hneď v prvej epizóde druhej série znovu vidím Evil Dead II a Army of darkness v inom šate. Keby to malo aspoň troška lepší príbeh nie neustále chodenie z bodu A do bodu B, sršal by som nadšením. Pri prvej sérii som prižmúril oči a užíval si.. To isté však znova neprekúsnem.(2.10.2016)

 • Maza2222
  *****

  Nechápu nízké hodnocení. SPOILER Tak pecka. Dost možná nejlepší seriálová epizoda, co jsem viděl (nemohu se rozhodnout mezi 1x9 a tímhle dílem) Každopádně jsem se vážně dost bavil. Návrat Ruby, která je o něco lepší než minule je tedy velké plus, Přepadení na tom mejdanu bylo fakt parádní a Ashův otec fakt dobrej. ´Ty Pablovi vize byli také parádní. Ale s 1x9 je to hodně těsný. Už se těším na další díly(8.10.2016)

 • pajmič666
  *****

  Konečně se někam dostáváme a úvod druhé sezony má daleko lepší příběhový podklad. Ash se vrací do svého rodného města a lidé ho zrovna vřele nevítají. Ash potkává svého tatuldu. Pablo, díky událostem z první sezony. má problémy a děje se mu dosti nepříjemný shit a jeho medailon od Bruha má konečně nějaký význam. Navíc mi má střeva říkají, že v Elk Grove naši hrdinové ještě chvíli pobudou. Ruby se vrátila v plné parádě společně s galony červené tekutiny a usekaných končetin. Tato epizoda má skvělé tempo v protějšku Raimiho S1E1, jenž byla dost utahaná. Akce je tu od první minuty, humor též. Efekty, masky a práce se světlem o stupeň lepší než Raimiho debut před rokem. Vyšší rozpočet je neoddiskutovatelný.. Super začátek, jenž mé vnitřní fanouškovské já nutí křičet "víííííc, sakra! Víc!" Pokud nejste zdejší hororový expert, nevidím důvod, proč by jste si tuto epizodku nemohli neužít.(4.10.2016)

 • Trevor
  ****

  Kedže Ruby jej "deti" prerastajú cez hlavu a chcú jej vziať knihu mŕtvych, je nútená prerušiť párty Asha a jeho priateľov v Jacksonville. Ash je presvedčený, že Ruby porušila ich dohodu zámerne a preto sa ju spolu s Pablom a Kelly vyberú hľadať do Ashovho rodného mestečka Elk Groove, kde nie sú s Ashovho návratu práve dvakrát nadšený.(17.7.2018)

 • Pilda17
  *****

  Tak a je to tady, druhá řada v plném proudu. Čekání na Ashe se vyplatilo a první díl nám nabídne jako vždy hromadu krve, slušnou hororovou atmosféru, perfektní hudbu, špetku humoru a děti mamky Ruby, které nevidíme naposled. V prvním díle se Ash vrátí do svého rodného města, potká se s taťkou a pár jeho přáteli, ale že by ho někdo rád viděl, to se říct nedá. Pevně věřím, že nám tvůrci nabídnou něco nového i po příběhové stránce, tedy hlavně něco zajímavého. Nerad bych se díval na druhou řadu akorát v jiném obalu. První díl nám rozhodně nudu neslibuje a na druhou stranu, když si vezmu kolik se točí zbytečných seriálů, tak zrovna tenhle i kdyby jel v duchu jedničky nemá šanci omrzet. Stručně řečeno, jako uvítání do další řady, víc než spokojenost.(4.10.2016)