Poslední runda (S02E03) (epizoda)

Last Call

Akční / Komedie / Horor

USA, 2016, 31 min

Noelle Valdivia

Masky:

Hannah Wilson

Druhá série je neskutečné rozjetá. Rezignovalo se již úplně na horor, ale dle mého to není vůbec na škodu, jelikož se zde uvolnil prostor pro skvělé hlášky a to co mě na téhle sérii bavilo asi vždy nejvíc a to obrovská porce goru. Někomu to může vadit ale já se zatím každou epizodou druhé série bavím čím dál tím víc. Třetí epizoda není vyjímkou. Spousta hlášek,skvělý gore a konec, který prostě vždycky bude fungovat ať se již objeví v nespočtu filmů a seriálů. Za mě palec nahoru.(17.10.2016)

• Psychor

Absolutní scénáristické dno. Dosud si Ash vs Evil Dead uchovával alespoň náznak prostoduchého děje, kdy postavy jako kolovrátek neustále putovaly z bodu A do bodu B. Jenže i s tím je podle všeho konec. Seriál byl příběhově zredukován na půlhodinové barové tlachání. Podívejte se na jakoukoliv telenovelu a dostanete záživnější a nápaditější podívanou. Jakožto zdejší odborník na žánr horor opravdu lituji, že nelze tento paskvil ohodnotit hůře než odpadem.(16.10.2016)

Rovnako ako prvá časť druhej série, ono to príbehovo upadá, netvrdím, že seriál mal vždy nejaký kvalitný príbeh no chcelo by to troška viac ako len hľadanie strateného auta v meste. Keby sa nejako dostal do stredoveku či niečo podobné čo fanúšika zaujme, tak by som nebol vôbec sklamaný. Ako nie je to prepadák, Auto do ktorého vošlo zlo bol slušný nápad ale dúfam, že sa séria vydá iným smerom.(22.10.2016)

No díky nekompromisnímu závěru jdu opět do plného počtu. Slabší díl tím, že se zastavil v baru a nic zvláštního se neodehraje. Na druhou stranu i to občas ke štěstí stačí.(6.11.2016)

Kým partia teenagerov bojuje o prežitie, nakoľko Ashovo auto, ktoré ukradli začne ovládať kniha mŕtvych, Ash prichádza s nápadom ako získať knihu a auto naspäť. Rozhodne sa usporiadať párty na ktorú by mladíci, ktorí auto ukradli, prišli. Počas párty Ashov otec zistí, že o bojoch s démonmi pred 30 rokmi neklamal a nájdu si cestu k sebe. Nebyť posledných troch minút a dobrej pesničky nakoniec, mala by epizóda ešte nižšie hodnotenie, druhá séria za prvou zatiaľ zaostáva.(17.7.2018)