Uvěznění (S02E05) (epizoda)

William Bromell

Kevin Riley

Masky:

Hannah Wilson

Komentáře uživatelů k epizodě (11)

Tak to má vypadat. Zatím nejlepší díl druhé sérky.(1.11.2016)

• Psychor

Jakožto zdejší hororový expert říkám: obrovské překvapení. Už jsem měl pro Ashe přichystaný další odpad, jelikož režie páté epizody skončila opět v rukou Michaela J. Bassetta, ale kupodivu se tentokrát jedná o koukatelný díl. Démon působí konečně démonsky a dočkáme se i špetky hororové atmosféry. Uděluji jednu silnější hvězdu a doufám, že kvalitativní vzestup bude pokračovat.(31.10.2016)

Pablo to rozhodne nemá v tejto sérií ľahké. Ted Raimi rules!(15.1.2017)

Konečně jsem se zase jednou dočkal epizody, která mě něčím zaujala. Humor sice i tentokrát pokulhával, ale dění na stanici mělo grády a zase jsem se jednou slušně bavil. Rád bych věřil tomu, že se tvůrci vracejí ke kvalitě, na kterou jsem si zvykl v první sezóně.(23.3.2018)

Ak nepočítame Ashove hlášky, je tu doslova totálna absencia humoru a séria sa momentálne otočila do niečoho mysticky dôležitého a osudového. Nie zlé, ale pridať opäť gore slapstick.(28.1.2017)

Po dvoch epizódach, ktoré ma tak celkom nezaujali (mali samozrejme geniálne scénky ale ako celkom to bolo smetisko nápadov) sa dostávame na policajnú stanicu v ktorej sa nachádza uväznený Ash a démon ktorý si oblieka kožu svojich obetí. Týchto necelých 30 minút dostáva koncept The thing kedy sa v noci na stanici pozbiera slušný počet ľudí a nikto zo skupinky nevie kto z nich je alebo nie je ten démon. Aj keď netvrdím, že ide o niečo prevratné, je tu toľko vtipných momentov a gore, a trocha vykradnutých scénok z pôvodných Evil Dead (zombie bez hlavy napríklad) že pre fanúšikov ako som ja je to určite lahôdka.(31.10.2016)

7/10(21.11.2016)

Skvelá epizoda. 100%(12.11.2018)

75%(21.4.2018)

Ash a priatelia skončia uväznený na policajnej stanici, kam medzi nich rozsieva paranoju Pablom vypustený démon Baal. Nielen Asha a jeho nových priateľov ale aj kamarátov z rodného Elk Grove čakajú na stanici krušné chvíle. Po slabšom úvode sme sa dočkali lepšie vyobrazeného démona a o poznanie lepšieho deja, naproti tomu v tejto časti až na niekoľko Ashových hlášok chýba humor, takže opäť to nie je niečo, čo zdobilo celú prvú sériu.(17.7.2018)

Tak nám 5. epizoda druhé sezóny opět zabrouzdala zpět do hororovějších sfér. Přesněji do sfér The Thing, který děj onoho filmu a jeho paniku mezi postavami dokáže ve 30-ti minutovém formátě docela dobře prodat. Za Baala palec nahoru.(31.10.2016)