V pasti (S02E06) (epizoda)

Trapped Inside

Akční / Komedie / Horor

USA, 2016, 30 min

Mark Beesley

Tom Eagles

Masky:

Hannah Wilson

Logika tu nikdy nebola.. netreba hľadať.. stále zábavné..(15.1.2017)

• Psychor

Opět jsem se rozhodl udělit jednu hvězdu, jelikož v posledních dvou epizodách tvůrci konečně sáhli k redukci humoru a dokonce se snažili i o jakousi atmosferickou ponurost. Moc dobře si zřejmě uvědomili, že transformace seriálu do odpadové rozjuchané taškařice (S02E02, S02E03 a S02E04) zapříčinila razantní pokles sledovanosti i mezi dosud skalními příznivci. Ash vs Evil Dead tedy nesměle nakročil zpět k hororovosti a jakožto zdejší hororový expert tak pevně věřím, že mi závěr série umožní jít s hodnocením ještě výše.(6.11.2016)

5 hviezdička za Cheryl. Bolo skvelé sledovať návrat ďalšej ikonickej postavy posadnutej démonom. Škoda, že ten strom z jedničky iba spomenuli.(28.1.2017)

• JohnMiller

Prišiel moment kedy ma to už úplne prestalo baviť. Jediné pozitívne na tejto epizóde bolo to, že sa na chvíľku vrátila herečka ktorá v prvej časti stvárnila Lindu. Menej komediálnych prvkov avšak o to viac horrorových, však nedokázali zachrániť statickosť deja a praktické a stagnovanie príbehu. Ono to začína byť iba naťahovanie ničoho a to ma veľmi mrzí.(8.11.2016)

Dav obyvateľov mestečka Elk Grove pod vedením šerifa, ktorého naviedol démon Baal obkľúči dom, v ktorom sa Ruby pokúša získať vaka Pablovi kúzlo z knihy mŕtvych, aby mohla démona poraziť. Ash opäť zvádza boj so svojou sestrou Cheryl, ktorú zabil už pred 30 rokmi. Obyvatelia mestečka pochopia, že Ash nie je vrahom, za ktorého ho pokladali. Aj keď to v niektorých momentoch vyzerá skôr ako akčný film je táto časť asi tým najlepším, čo druhá séria ponúkla a najviac sa priblížila tomu, čo sme na prvej sérii mali tak radi.(17.7.2018)