Blud (S02E07) (epizoda)

USA, 2016, 30 min

Mark Beesley

Masky:

Hannah Wilson

Tentoraz bez vtipu, ale s výbornou psychologickou hrou. Takýto diel Ash potreboval!(18.1.2017)

• Trevor

Ash zvádza v blázinci boj s Baalom, ktorý sa ho snaží presvedčiť, že všetko sa odohráva iba v jeho hlave. Napriek tomu, že blázinec bol dokonalý a výkony protagonistov výborné vyššie hodnotenie epizóde dať nemôžem, pretože v kontexte celého seriálu pôsobí príliš rušivo. Vynikajúca epizóda, ktorá by však musela byť súčasťou iného seriálu.(19.7.2018)

Tak toto veľmi nevyšlo, celkom mimo Evil Dead štýl, nudné a čisté ( rozumej absenciou gore ).(28.1.2017)

• Necrotongue

Uf, to byla nejmíň tříhodinová půlhodina. Čas se táhl jako kvalitní med a nějak se mi nedařilo pochopit tvůrčí záměr, nejdříve se ze série začal vytrácet humor, teď už ho následovala i akce s brutalitou a zbyl jen jakýsi pokus o psychohoror bez hororu. Za mě to byla slabota, Ash bez násilí a humoru na mě prostě nefungoval.(24.3.2018)

Psychiatrická liečebňa je pre horror pomerne plodné miesto nápadov, no Ash vs. Evl dead stále stagnuje a som zmierený s tým, že všetko dobré už vyčerpali v prvej sérií. Bábka Ashy slashy bola celkom zábavná ale inak nič o ničom, akurát na gore sa dobre pozerá.(27.11.2016)