Ash vs Evil Dead - Série 2 (2016) (série)

Ash "dvakrát řež" (S02E08)

(epizoda)
  • USA Ashy Slashy

Ruby, Kelly a Pablo se vydají hledat Ashe a Baala do opuštěné psychiatrické léčebny, v níž narazí na několik šílených postav. Všechny jsou figurkami Baalova pokusu zlomit Ashe a najít Necronomicon. Bude ale jeho plán fungovat? (Cinemax)

MM_Ramone

Americký režisér Sam Raimi, spolu so svojim starším bratom scenáristom Ivanom Raimim, oživili v roku 2015 kultové horrorové dielo. Fanúšikovia fenoménu "Evil Dead" sa opäť môžu stretnúť s charizmatickým Ashom Williamsom a vrhnúť sa do boja proti temným démonickým silám. Tento krát vo forme televízneho seriálu, ktorý nesie názov "Ash vs. Evil Dead". Druhá séria bola vyprodukovaná v roku 2016. Pozostáva z desiatich častí. V poradí ôsma epizóda sa volá "Ash dvakrát rež" (Ashy Slashy). Ash sa ocitol v pazúroch ukrutného démona Baala. Prehrabuje sa v jeho mozgu, ničí jeho psychiku, chce od neho vymámiť kam ukryl Necronomicon a prinútiť ho, aby zničil knihu smrti. Drží ho v schátranom, opustenom ústave pre mentálne postihnutých pacientov. Ashovi do sanatória prichádzajú na pomoc Kelly, Pablo a Ruby. Bude to ťažký boj, pretože Ashovu myseľ Baal poriadne pošramotil. **** ()

Necrotongue

A opět uf. Tentokrát to bylo vydechnutí úlevné, po špatné sedmé epizodě přišel osmý díl prakticky se vším, co v tom předchozím chybělo. Byl plný krvavé akce, měl jsem se dokonce i čemu zasmát a ohodnotil bych ho i pěti hvězdičkami, kdyby nebylo zbytečných přešlapů do oblasti nevkusu, které byly navíc úplně zbytečné. ()

Trevor

Ruby, Pablo a Kelly prichádzajú do opusteného sanatória, aby našli Asha a Baala a spoločne sa pokúsila démona poraziť. Zdá sa však, že Asha sa podarilo Baalovi zlomiť a poštvať ho proti svojim priateľom. Táto epizóda odohrávajúca sa v sanatóriu splnila očakávania a opäť sme sa pozerali na seriál taký, aký sme ho poznali z prvej série. Škoda straty, ktorú Ash s priateľmi utrpeli, aby zahnali Baala. ()