Ash vs Evil Dead - Série 3 (2018) (série)

Twist and Shout (S03E07)

(epizoda)

topi

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak tenhle díl zatím nejnapínavější. Na scéně je Ashův démonicnej dvojník a démonická dvojnice od Kelly. Všechno je pěkně zamotaný a závěrečná scéna dává vytušit, že se podíváme i do země "mrtváků". No a ten českej překlad je fakt luxus! "Tak jo, vpadnem tam, najdem Ruby, ty pomačkáš její démonický čudlíky a bác ho! Je po čarodějce." "Co se děje?" "Poldové. Když ti najdou v kufru malýho démonka, hned začnou jančit." :D :D Prostě super!! ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Brandy sa vyberie na školský ples, kde sa s ňou chce stretnúť Ruby. Ashovi sa to nezdá ako dobrý nápad, ale Kelly mu sľúbi že dá na jeho dcéru pozor. Ash netuší, že Kelly už nie je kým bývala a že Ruby ma plán, ako chce prinútiť dcéru zabiť svojho otca. Aj keď sme tu už dvojníka Asha v prvej sérii mali do deja tejto časti sa hodil a výsledok bol celkom zaujímavý. Aj keď si nemyslím, že je najlepším nápadom púšťať americkým teenagerom dvoch týpkov s motorovými pílami, ktorý zavítajú na školský večierok, pre ostatných ľudí to bola ozaj zábavná epizóda. ()