Twist and Shout (S03E07) (epizoda)

Akční / Komedie / Horor

USA, 2018, 29 min

Mark Beesley

Caitlin Meares

Masky:

Hannah Wilson

Tak tenhle díl zatím nejnapínavější. Na scéně je Ashův démonicnej dvojník a démonická dvojnice od Kelly. Všechno je pěkně zamotaný a závěrečná scéna dává vytušit, že se podíváme i do země "mrtváků". No a ten českej překlad je fakt luxus! "Tak jo, vpadnem tam, najdem Ruby, ty pomačkáš její démonický čudlíky a bác ho! Je po čarodějce." "Co se děje?" "Poldové. Když ti najdou v kufru malýho démonka, hned začnou jančit." :D :D Prostě super!!(13.4.2018)

"někde tu pobíhá pohledná, ale dementní verze mě" :-)(6.9.2018)

Brandy sa vyberie na školský ples, kde sa s ňou chce stretnúť Ruby. Ashovi sa to nezdá ako dobrý nápad, ale Kelly mu sľúbi že dá na jeho dcéru pozor. Ash netuší, že Kelly už nie je kým bývala a že Ruby ma plán, ako chce prinútiť dcéru zabiť svojho otca. Aj keď sme tu už dvojníka Asha v prvej sérii mali do deja tejto časti sa hodil a výsledok bol celkom zaujímavý. Aj keď si nemyslím, že je najlepším nápadom púšťať americkým teenagerom dvoch týpkov s motorovými pílami, ktorý zavítajú na školský večierok, pre ostatných ľudí to bola ozaj zábavná epizóda.(20.7.2018)

Tretia séria spadá do ani nie tak tuposti, ako do zdĺhavosti. Predsa len remeselná stránka veľa veľa zachraňuje.(6.7.2018)

Zatiaľ najslabší diel. Čakal som väčšiu rezanicu medzi duom Ash a Ash. Som zvedavý čo bude ďalej.(8.4.2018)