poster

Ash vs Evil Dead (TV seriál)

 • USA

  Ash vs Evil Dead

Akční / Komedie / Horor

USA, 2015–2018, 15 h 13 min (Minutáž: 27–43 min)

Komentáře uživatele Martrix k tomuto TV seriálu

 • Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)
  ****

  Ke sledování tohoto seriálu, není nutná znalost celovečeráků. Po chvíli vám stejně dojde, že půjde o směsku hororu a komedie velmi specifického ražení. Mě osobně se obě pokračování Lesního ducha, která se zvrhla právě do horkomedie moc nelíbila, ale docela rozumím zdejším Evildeadmilům, že jsou z návratu Ashe nadšení. Campbell je fakt bourák a od první minuty je jasné, že seriál bude stát a padat a něm. Tvůrci se s tím nemažou a hned v prvním díle fanouškům naservírují vše, co by si mohli přát. Žádné vysvětlování, zdržování...je tam víc posedlíků, než v leckterém celovečeráku a už se začíná formovat i banda, která bude Ashovi sekundovat. Jsem zvědavý, co Raimi ukáže v dalších devíti dílech. Není to můj šálek kávy, nesrším nadšením, ale musím uznat, že Ash vs Evil Dead, si mou pozornost už po prvním dílu získal. Zatím poctivé 3*. Edit po shlédnutí všech dílů: Těch 315 minut by se samozřejmě dalo v klidu smrsknout do jednoho nabušeného celovečeráku...ale proč by to tvůrci měli dělat? I malé dítě ví, že se vyplatí nakupovat ve velkém a je jedno jestli je řeč prasečí krvi, nebo o šampónech, které padnou na její smytí z herců. Z celého seriálu je cítit, jak si ten návrat všichni užívají. Opravdu strašidelné jsou max. tři díly. Ostatní jsou spíš vtipné a cool-nechutné. Velké pozitivum je, že i když se tvůrci zjevně až tak vážně neberou, odvádí profesionální práci, takže člověk už jen čeká, kdy se postava uprostřed rozsekávání potencionální partnerky otočí do kamery a řekne něco jako...původně jsem se jí chtěl dostat jen do kalhotek... . Dívat se na to je mnohem zvrhlejší, než to vymýšlet a natáčet. Škoda, že je v Ashovi ten poměr příběh vs gore akce, v tak brutálním poměru(20% příběh vs 80% gore). Kdyby to bylo v obráceném poměru, tak by mi to sedlo víc...ale to už by nebyl Raimi a Ash. Objektivně je to asi 4* záležitost, ale na mě je to už moc hnusný.(18.1.2016)

 • Family (S03E01) (epizoda) (2018)
  ***

  Ashovi lapálie se zlem, mohou mít klidně stejně dílů, jako třeba MASH. Tvůrci jsou limitovaní snad jen věkem Bruce Cambella, který si i třetí sérii užívá a přehrává co to jde. Zlo je opět tady a opět se neuváženě pouští do křížku s Ashem a jeho partou. A jak to může dopadnout jinak, než že uvidíme nějaký ten nechutňoučký skon posedlíka a dočasné vítězství Ashe. Je to pořád stejný. Pořád stejně ujetý, blbý a místy zábavný. Každopádně před Brucem smekám...na šedesátníka je fakt čupr chlap se solidní kondicí.(26.2.2018)

 • Booth Three (S03E02) (epizoda) (2018)
  ***

  Je dobré vědět, že i opravdu dospělí lidé, dokážou napsat tak pubertálně nechutné scény. Akce ve spermobance sice nebyla úplně ujetá...i já bych přišel na něco hnusnějšího, ale společně s "porodem", po sobě nechal tento díl opět laťku zavěšenou dost vysoko na to, aby ji jen tak nějaká humusárna nepřekonala. Děj je opět jen povinná šňůrka, aby se měly ty "perly" kam navlíkat, což v tomto případě nevadí, protože dost pochybuju, že se někdo dívá na Ashe kvůli vypointovanému příběhu.(4.3.2018)

 • Apparently Dead (S03E03) (epizoda) (2018)
  ****

  Rodiné lapálie v tom nejčernočernějším vydání. Ruby by se ani nemusela moc snažit, aby Ashovu dceru přesvědčila, že má taťku magora. Společně se závěrečným songem, který si vystřihl Campbell, má tento díl takový zvrhle divadelní podtón. Pustit to zrychleně, ubrat barev, přidat světla a ozvučit klavírem, tak je to groteska jak vyšitá.(13.3.2018)

 • Unfinished Business (S03E04) (epizoda) (2018)
  ****

  Konečně nějaká zápletka, která mě přiměje být zvědavý jak to bude dál. Navíc dostaneme novou pomocnici pro Rubby...stejně byla na všechno chudák sama. Tyto trochu víc ukecanější díly, se mi líbí víc. I tak zbylo dost prostoru pro gore.(19.3.2018)

 • Baby Proof (S03E05) (epizoda) (2018)
  ****

  Zásoba humusáren se zdá být nevyčerpatelná. když si devil spratek udělá z bezhlavého ženského těla tunel a hraje si v něm na schovku...mazec...ovšem způsob, jakým Ash tuto "hru" ukončí... . Vzhledem k délce dílu, stačí i jedna taková scéna vyspravit dojem z jinak mdlého zbytku.(26.3.2018)

 • Tales from the Rift (S03E06) (epizoda) (2018)
  ***

  Po tomto díle mám pocit, že je na čase pošilhávat po konci. Chápu quilty pleasuristy a skalní fanoušky, ale začíná se to podobat nějaké telenovele, kde se vaří z vody, jen aby se něco dělo. Ash tady ztrácí dech, fórky na adresu démonů přestávají fungovat a co je nejděsuplnější...začíná to být předvídatelné.(3.4.2018)

 • Judgement Day (S03E09) (epizoda) (2018)
  *****

  Právě teď má předposlední epizoda neuvěřitelných 98%. A sluší se přiznat, že zaslouženě. Nejsem skalní Ashovec a tento typ hororů nevyhledávám, ale něco do sebe to má. Hromada nechutňáren podaná ...stydím se to napsat, ale zábavným způsobem, byla tentokrát ve filmové kvalitě a s gradací, která mě snad poprvé přiměje vypláznout plný počet. Navíc ten devadesátkový odér... . Chápu nadšení fanoušků Ashe. Tohle je velká jízda a víc než důstojná příprava na poslední díl.(24.4.2018)

 • The Mettle of Man (S03E10) (epizoda) (2018)
  ****

  Oproti skvělé předchozí epizodě, mě to finále přišlo uspěchané a odfláknuté. Jakoby Raimimu utnuli natáčení ze dne na den. Ale co už, o mrtvých jen dobře...mohou se vrátit. A to platí i o tomto seriálu. Přestože si už Campbell Ashe zahrát nechce a nějaký účtozombie zastavil přívod peněz, jistě se najde někdo, kdo naváže tam, kde Raimi skončil. Odpočívej v poklopu, Ashi, nezapomeneme.(30.4.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace