Ash vs Evil Dead (TV seriál)

Ash vs Evil Dead

Akční / Komedie / Horor

USA, 2015–2018, 15 h 13 min (Minutáž: 27–43 min)

Komentáře uživatele Pilda17 k tomuto TV seriálu

Po prvním dílu bylo jasné, že tohle nebude jen nějaký seriál, ale že půjde o důstojné pokračování skvělé Raimiho trilogie Evil Dead. Jenže o důstojnosti nezůstalo, vše se zvrtlo ve skvělou komediální gore podívanou a Ash si v každém díle připravil své typické hlášky a já se bavil, tak jak už dlouho u žádného seriálu ne! První řada se povedla se vším všudy, tempo nepolevilo ani na minutu a to není moc zvykem. Pro tohle dílo mám jen samá superlativa a nikdy jsem nevěřil, že budu někdy měnit TOP3 a už vůbec ne TOP1. Ten den nastal právě dneska a jsem hrozně zvědavý na další sérii. Laťka je tak vysoko, že bude hodně těžké tento skvost překonat, ale držím palce! Tohle přesně fanoušek Evil Dead chtěl vidět.(3.1.2016)

Tak a je to tady, druhá řada v plném proudu. Čekání na Ashe se vyplatilo a první díl nám nabídne jako vždy hromadu krve, slušnou hororovou atmosféru, perfektní hudbu, špetku humoru a děti mamky Ruby, které nevidíme naposled. V prvním díle se Ash vrátí do svého rodného města, potká se s taťkou a pár jeho přáteli, ale že by ho někdo rád viděl, to se říct nedá. Pevně věřím, že nám tvůrci nabídnou něco nového i po příběhové stránce, tedy hlavně něco zajímavého. Nerad bych se díval na druhou řadu akorát v jiném obalu. První díl nám rozhodně nudu neslibuje a na druhou stranu, když si vezmu kolik se točí zbytečných seriálů, tak zrovna tenhle i kdyby jel v duchu jedničky nemá šanci omrzet. Stručně řečeno, jako uvítání do další řady, víc než spokojenost.(4.10.2016)

Jako první věc bych okomentoval komentář Psychora, který je absolutně mimo, píše jenom blitky a pokud takovým idiotům nezatrhne vedení komentáře, bude mít CSFD úroveň pochcaného psa. Druhý díl této série pokračuje v kolejích prvního dílu a jedná se o skvělou jízdu se vším všudy, jen tak dál.(6.11.2016)

No díky nekompromisnímu závěru jdu opět do plného počtu. Slabší díl tím, že se zastavil v baru a nic zvláštního se neodehraje. Na druhou stranu i to občas ke štěstí stačí.(6.11.2016)

Ash se znovu vrací a jako obvykle ve skvělé formě. Krev, hlášky, démoni, dcerka a tak dále. Vše jak má být.(19.3.2018)

Souboj s dítětem naprosto bezchybný! Jizda této série pokračuje.(31.3.2018)