Ash vs Evil Dead (TV seriál)

Ash vs Evil Dead

• Austrálie

Ash vs Evil Dead

Akční / Komedie / Horor

USA, 2015–2018, 15 h 13 min (Minutáž: 27–43 min)

Komentáře uživatele PavelVanekArt k tomuto TV seriálu

PILOT: Nerad hodnotím hned po pilotu, ale tady nejde jinak. Perfektní Bruce, stará dobrá Raimiho kamera a styl, humor, děsivost. Jen bych trochu ubral na hudbě. CGI mě nesere, je to přeci jen seriál. Pokud si to udrží úroveň tak tu máme nejlepší hororový seriál současnosti. Hail to the king baby! DRUHÝ DÍL: Udržuje si to laťku a gore je čím dál víc. Jen tak dál. Pořád ale přebývá sem tam iritující hudba. CGI ubralo, což je fajn. TŘETÍ DÍL: Originální, pestré, pořád neztrácí nic. Začíná mě ale dost štvát délka dílů. ČTVRTÝ DÍL: Ne, že by to začalo ztrácet na kvalitě, jen už na to 27 zdaleka nestačí. Je to škoda. PÁTÝ DÍL: Ze všech nejslabší. Hype z nadšení opadává. ŠESTÝ DÍL: Hype pokračuje, nejlepší díl momentálně. SEDMÝ DÍL: Poslední záběr zachránil celou zbytečnou epizodu. Nostalgie. OSMÝ DÍL: Vracíme se na místo činu. Skvělá epizoda. DEVÁTÝ DÍL: Okej, nejlepší seriál tohoto roku. FINÁLE: Oukej, tohle bylo skvělé završení skvělé první řady skvělého seriálu. Víc není potřeba. Hail to the king baby!(31.10.2015)

Podstatně horší než první série, ale pár dílů to zachraňuje. Třetí sérií už by si to mohli tvůrci ale solidně posrat. Tady k tomu neměli daleko.(18.12.2016)

Dost to polevilo oproti startu první řady, ale pořád je to ten nejvíc cool seriál, který z originálu čerpá, ne przní. 4*(2.10.2016)

Špičkovej díl. Je fajn, že to polevilo po čase jako horor a nastoupil nekonvenční styl humoru. Změna je život.(10.10.2016)

Nejslabší díl prozatím. Ale jsem rád alespoň za něco ze světa ED.(24.10.2016)

Tak to má vypadat. Zatím nejlepší díl druhé sérky.(1.11.2016)