Epizody(10)

Ve třetí řadě se Ash z michiganského Elk Grove promění z vražedné městské legendy v místního hrdinu, který chrání lidstvo. Když Kelly uvidí v televizi masakr, za nímž by mohla stát Ruby, rozhodne se vrátit s novým přítelem, aby Ashe a Pabla varovala, že s nimi zlé síly ještě nemají srovnané účty. Ash také objeví svou dávno ztracenou dceru Brandy Barrovou (Arielle Carver-O'Neillová). (Cinemax)

Trevor

Tretia série je asi najlepšou, ktorú návrat Asha Williamsa na televízne obrazovky priniesol. Úvodné diely boli vynikajúce a seriál sa snažil držať si vysoké tempo, čo sa mu viac menej darilo, pokým Ruby nezničila Ashovy motorovku a tým akoby odišla aj značná časť kvality. Záver síce na postapokalyptický boj s "temnými" navnadil, bolo by to však skôr už sci-fi a predsa Ashovi svedčalo prostredie opustenej chaty či upršaného Elk Grove. Myslím si, že zasadiť jeho boj do "postapo" sveta plného piesočných dún v štýle Mad Maxa by Ashovy a Evil Dead viac uškodilo ako pomohlo a takbuďme vďačný za návrat taký aký bol. Tretia séria a rovnako celý seriál na hranici 80%. ()

Ironfood

Ash pokračuje v krasojízdě. Třetí série mi celkově přijde zhruba stejně dobrá jako druhá, jen se mi zdá kvalita jednotlivých dílů mnohem vyrovnanější. Což v podstatě znamená, že mi tu žádný díl nepřišel tak špatný, jako některé díly ve druhé sérii, ale zároveň ani žádný tak dobry, jako některé díly ve druhé sérii. ()

Marceloo

V tretej sérii si Ash užíva pokojný život a spolu s Pablom vedie výnosný obchodík, ktorý obyvatelia Elk Grove milujú. To ale len do chvíle, než sa na scéne opäť objaví Necronomicon a Zlo sa opäť dostane spod kontroly. To znamená, že Ash s jeho tímom musia opäť začať zbrojiť, aby zachránili svet pred zánikom. - Výnimočné zakončenie tohto unikátneho hororového seriálu, pri ktorom som sa dobre bavil. Bratia Raimiovci a pán Rob Tapert majú perfektný prehlad v oblasti marketingu, a práve vtedy, keď každý nadáva, že trh je samý remake a sequel, prebudili po desiatkach rokov jednu z najlegendárnejších hororových ikon a znovuzrodili ju prostredníctvom tohto seriálu v úplne odlišnej forme. Je mi lúto, že to všetko končí, pretože až teraz mi začalo dochádzať, ako som si tento seriál a hlavne jeho postavy oblúbil. V tretej sérii už je viditelný nízky rozpočet, pretože sa celá odohráva asi na piatich miestach. Finále ale našťastie dostalo finanční injekci a bolo sa veru na čo pozerať. Démoni, prestrelky a miestami aj hustá atmosféra spolu s nepredvídatelným zakončením sa vydarili na 100% a je krásne vidieť, že ešte stále existujú v tomto biznise ludia, ktorí majú štipku sebareflexie a nepotrebujú všetko neznesitelne naťahovať ako jeden nemenovaný seriál od AMC. Toto by mala dnešná mládež pozerať namiesto tých nezmyslov, ktoré vychádzajú každý týždeň na Netflixe. Tento seriál je nádhernou cestou Asha Williamsa do dôchodku, ktorý si po tých dlhoročných útrapách v boji so Zlom rozhodne zaslúži. + herec z Observance + herec z The Dead Room + herečka z What We Do in the Shadows + herečka z Don't Be Afraid of the Dark + herec z Deathgasm ()

MM_Ramone

Americký režisér Sam Raimi, spolu so svojim starším bratom scenáristom Ivanom Raimim, oživili v roku 2015 kultové horrorové dielo. Fanúšikovia fenoménu "Evil Dead" sa opäť môžu stretnúť s charizmatickým Ashom J. Williamsom a vrhnúť sa do boja proti temným démonickým silám. Tento krát vo forme televízneho seriálu, ktorý nesie názov "Ash vs. Evil Dead". Tretia séria bola vyprodukovaná v roku 2018. Pozostáva z desiatich častí: 1. Rodina, 2. Kabínka tri, 3. Očividne mŕtvy, 4. Nedokončený biznis, 5. Baby dôkaz, 6. Príbehy z trhliny, 7. Točiť a kričať, 8. Roztrhnutie, 9. Súdny deň, 10. Odvaha človeka. Je to šialená jazda plná krvi, násilia, hnusných démonov a čierneho humoru. Ash sa oháňa svojou motorovou pílou, strieľa na všetky strany z brokovnice so zrezanou hlavňou a hádže jednu drsnú hlášku za druhou. **** ()

topi

Třetí série je THE BEST!!!! Bizár ad absurdum! A taky temnota, která v předchozích sériích nebyla. Byla by opravdu velká škoda, kdyby měl být všemu konec. Když by se děj měl odehrávat v post apokalyptické budoucnosti, věřím, že by to mohl být vizuální masakr! Bude se mě bude stýskat po Kelly a Pablovi, dokonce i po Ashově dcerce Brendě. Ale nejvíc po bijcovi démonů, který s nimi válčí už 40 let! Ash, come back please..... ()