Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policajtovi sa po rokoch pátrania podarí chytiť a zabiť nebezpečného vraha, ktorý unášal a zabíjal nevinné obete. Vrah sa venoval okultizmu, a preto je jeho úkryt plný tajuplných symbolov. Policajt si ako dôkaz z miesta činu odnesie ručne vyrobené bábiky, ktoré sa však nedopatrením dostanú k jeho dcére. Bábiky sa tak ocitnú v nesprávnych rukách a policajt po tom, čo sa pri vražde v jeho oblasti objaví symbol známeho vraha, zisťuje, že tento prípad sa ani zďaleka neskončil. (Marceloo)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Jednoduchá báchorka lehounce se dotýkající voodoo, která se svoje rezervy snaží vyrovnávat hojnými stříkanci krve. A docela se jí to daří. Líbila se mi i proměna všech zúčastněných, když na ně panenky seslaly amok. Zejména holčička působila docela děsivě. Záporem jsou sice snaživí, ale i tak prkenní herci a také mě fascinovalo, jak bral hlavní protagonista ztrátu svých přátel. Zmohl se maximálně na to, že zařval jméno zamordovaného a o sekundu později už měl na tváři kamenný výraz a jel dál, jakoby se nechumelilo. To bylo místy až legrační. Ale jinak fajn průměr, který ani nenadchne a ani neurazí. 50% ()

Martin29 

všechny recenze uživatele

Docela pohodový horor. Policista zabije chlápka, který vraždil. Tento chlápek měl,ale u sebe panenky, které byly posedlé. Ty se později dostanou k jiným lidem a kolotoč vražd pokračuje. Hned prvně mě překvapil styl filmu čekal jsem něco ve stylu Dětské Hry kde budou vraždit panenky,ale je to spíše ve stylu, že ty panenky jsou jen prostředek ke vraždění. Hned první scéna je hodně povedená, ale i ostatní vraždy též ujdou a jsou krvavé. V rámci žánru lepší průměr. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Případ brutál sériového vraha byl uzavřen. Vrah je po smrti. Zbyla po něm jen skříňka s prokletými figurkami. Ty se záhy dostanou k osmileté dceři vyšetřujícího detektiva. Jejich distribuce mezi další lidi nebude trvat dlouho. Film si hraje na originální flákanec, v hororovém odvětví lze najít nemálo spřízněných variací. Design panenek spočíval v kusu dřeva a omotaném špagátu, film se ale tímto ubohým designerským nápadem neopomene zmínit v úvodních titulcích, jako kdyby to byl velenápad. Vedle toho se v nich dočtete, kdo tenhle počin inicioval. Produkci, scénář a hlavní roli spáchal jistý Christopher Wiehl, který má do kvalitního herce daleko, emoce ohledně zavražděných přátel projevoval s výrazem zkušeného kameníka, scénář měl, jak když jednotlivé kapitoly opsal z jiných filmů, a produkce je téměř céčkového ražení. Vlivem těchto faktorů je film úplně bez napětí, na což rezignoval i režisér Padraig Reynolds, který poměrně stereotypně vrhne před diváka několik krvavě vyvedených scén, přičemž zřejmě pochopil, že jinak ten film zajímavým neudělá. A tak si divák několikrát za film očistí šat od litrů krve, až film doklopýtá do finále, po němž by měl i čaj sílu v poměru se slabotou, která se vyřítila. Cast je nemotorný, poměrně děsivým rozměrem disponovala především malá holka, jinak z herců nikdo nijak nevynikal, režisér měl zřejmě slabost pro plavovlásky, kterým daroval celé ženské obsazení. Užijete si monotonní srajdu, u níž se kvalitativní pozitiva hledají jen obtížně. 5/10 ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Policajtovi sa po rokoch pátrania podarí chytiť nebezpečného vraha, ktorý unášal a zabíjal nevinné obete. Vrah sa venoval okultizmu, a preto je jeho úkryt plný tajuplných symbolov. Policajt si ako dôkaz z miesta činu odnesie ručne vyrobené bábiky, ktoré sa však nedopatrením dostanú do rúk jeho dcére. Bábiky sú však v nesprávnych rukách a policajt po tom, čo sa pri vražde v jeho oblasti objaví známy symbol, ktorý používal vrah, ktorého zabil, zisťuje, že tento prípad ešte ani zďaleka neskončil. - Na horor Worry Dolls som sa celkom tešil, pretože ho nikto nikde nespomínal a ja mám horory s panenkami velmi rád. Spolu s tématikou voodoo v tomto horore dobre fungovali, ale zdalo sa mi, že sa tento horor vôbec nesnažil o niečo zaujímavé a držal sa len predpísaných línií, čo je škoda, pretože téma bola vhodná na nejaké tie spestrenia. Prekvapivo tu je obrovské množstvo krvi, ktoré som u tohto štýlu hororu neočakával, ale vraždy nie sú príliš nápadité a využívajú hlavne nástroje, ktoré boli v hororoch populárne počas 80's. Masky boli dosť nedbanlivo spracované a na človeka, ktorý s takýmto javom v hororoch nemá skúsenosti, budú zrejme pôsobiť vtipne. Herecké výkony sa mi páčili, aj keď príbeh o rozpadnutej rodine tu mohol byť nahradený niečím iným, keďže v podstate k ničomu neslúžil. Na začiatku sa mi páčilo zobrazenie malomesta v USA, lenže toto prostredie nebolo neskôr až tak výrazné. Páčila sa mi aj zaujímavá hudba počas napínavejších scén. U techniky však bola problémom kamera, ktorá sa občas až príliš triasla, ale inak vyzeralo všetko prijatelne. Na záver však musím uznať, že takýto námet by si zaslúžil trochu lepšie spracovanie. + herečka z Halloween II a Smothered + herec z Tales of Halloween a Dementia + herec z Devil's Due ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Nebudu tvrdit, že je snímek nějaký jedinečný ve své zápletce, ale to napětí zde do určité míry je a především se mi líbilo, jak je to vedeno drsnou cestou, ale nejen v tom krvavém smyslu, ale třeba i v tom, jak je zde zahrána dětská postava. Ta holka je místy skutečně děsivá a stačí na ní jeden jediný pohled, aby vám přeběhl mráz po zádech. „Worry Dolls“ není skvělý film, ale přišlo mi to minimálně průměrné, i trochu lepší. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama