Okupovaná kolonie - Série 2

(série)
USA, 2017, 9 h 5 min (Minutáž: 41–42 min)

Josh Holloway, Rob Evors, Molly Kunz, Giovanni Lopes, Sarah Wayne Callies, Tony Cicchetti, Mac Brandt, Johnny Whitworth, Jason Williams, Casey Sander (více)

Epizody(13)

liskam

Druhá série má tah na branku jako prase. Skvěle narůstající napětí zkrz všechny díly, perfektně tvořené vztahy a dramatické scény. Od první série jednoznačný progres. A už se těším na treti serii. Za mě 90% ()

warrenur

O cosi akcnejsie ako predosla seria, par novych postav. O tych "druhych" sme sa cosi dozvedeli len po technologickej stranke a zrejme, ze budu povahovo podobni ako ludia. :) Kopec ozbrojenych zloziek v uniformach az som si pripadal ako v Handmaid's Tale. A zacinaju sa vrstvit klise a par blbostok. Pripisujem svoj pohlad i stvorrocnemu odstupu od premiery, a ano, Sarah ma uz svojimi rovnakymi polohami a pohladmi napriec serialmi nepresvedci. Zrejme vsak pozriem i tretiu seriu, osadenstvo v zavere v SUVecku bolo zaujimave a snad tvorcovia prisli s niecim originalnejsim. ()

Likan7

Určitě tu je posun dopředu. Příběh má větší spád, je zajímavější a kupa otravných vedlejších postav vyklidilo pole. Logicky je nejlepší závěr seriálu, stále se tu ale bavíme o maximálně lehce nadprůměrné záležitosti, která mě nebaví ani zdaleka tak, jak jsem čekal a jak by mohla, kdyby měla lepší scénář. ()

JamesXY

První půlka docela nudná, v podobném stylu, jako ta první (kterou považuji za úvodní, což by druhá už být neměla!). Od druhé poloviny se to ale začíná rozjíždět a po zhlednutí posledního dílu jsem docela zvědavej na finální třetí sérii. ()