poster

100 věcí, které byste měli udělat před střední (TV seriál)

 • Česko

  100 věcí, které byste měli stihnout před střední

 • USA

  100 Things to Do Before High School

Komedie

USA, 2014, 22 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martin29
  odpad!

  Parta dětí se třeba rozhodne, že si najde nejlepší kamarádku a bude to některá z nejméně oblíbených. Podobné a ještě horší díly se objevují v tomto seriálu. Celkově to nemá co nabídnout a nudí to nezachrání to ani herci, kteří za moc nestojí, ale zas hrají více než ty pseudohvězdy z Big Time Rush(29.7.2016)

 • DannyBurino
  odpad!

  Tenhle seriál je ubohost nad ubohostí, jednoduše řečeno, je to sračka a pokud někdo říká opak tak ten člověk vám lže. Je to ubohá napodobenina Big time rush, ale ironicky snažit se porovnat tenhle seriál s Big time rush je jak porovnávat coca colu s levnou napodobeninou coli za deset korun. Doufám že tenhle seriál skončí v černé zóně, protože je to jeden ubohý vtip za druhým.(29.7.2016)

 • hygienik
  *****

  Byl to největší jek v dějinách naší školy :) Na to, že seriál je o tom, o čom bolo už milón seriálov a filmov pred ním, je nápaditý a vtipný.(27.8.2017)

 • JackBurda
  odpad!

  Chci k týhle sračce neěco víc napsat, ale brácha (DannyBurino) už všechno napsal. Z postav je jedinej dobrej ten poradce, ostatní banda naprostejch koko*ů. Hold exituje i větší hovadina než takovej Henry Danger nebo Marvin Marvin.(9.9.2016)

 • oveckaoa
  *

  Neskutečně stupidní seriál o 3 děckách (2 kluci a jedna holka),kteří se na střední nudí a vymýšlejí různé prkotiny co podniknou. Do toho si ta holka v zhruba 15 letech hraje pořád s panenkou jeden z těch kluků (černoch) si hraje na největšího inteligenta na světě (tomu se podřízuje i většina dílů) a druhý si hraje na Casanovu a pořád ho balí jedna blondýna,která jakoby zdrhla z přehlídkového mola. Dále hrají zhruba cca 15 letý tlusťoch s fixou namalovaným knírem (asi to mělo být vtipné) a jejich poradce, ke kterému si každý díl chodí stěžovat až je to trapné. 20 procent za zhruba 1 díl z 10,který je vtipný.(18.8.2017)