Krystal

Dan Keston, Rachel Winter

Ben Baudhuin

Scénografie:

John Collins

Hodnotenie dosť priemerné, ale film prekvapivo vydarený. Sympatické (a zároveň netypické) postavy, dobré dialógy, bez zbytočných klišé, dokonca sa tam relatívne často objavili aj úsmevné scény s dôvtipom (to vždy ocením). Nick Robinson a Rosario Dawson bola skutočne pôsobivá dvojica, a ani chvíľu mi nešli na nervy (to je tiež u mňa úspech). Jediné, čo sa mi na tomto filme fakt nepáčilo, boli tie trápne diabolské prízraky, ktoré sa tu sem tam zjavovali. Myslím, že tento symbolizmus sa dal azda vyjadriť aj nejakou menej otravnou formou. Ale inak dosť nadpriemer, až sa čudujem tým nízkym hodnoteniam.(22.4.2019)

• Enšpígl

Satan to rušil. Jinak, ale tři looseři co chtějí být štastný. Jo každýmu to přeju, jen ty filmy jsou fajn když je tam víc originality.(16.3.2019)

Když Robinson předstírá, že má starou duši, je to zábavná jízda. Dawson je jako femme fatale snažící se udržet démony minulosti za dveřmi také skvělá. Macy si však mohl odpustit nadpřirozené prvky, které ve finále nemají žádné opodstatnění.(12.4.2019)

Tohle je prostě bláznivá komedie s úžasným Nickem, u které jsem se místy fakt zasmála od srdce. Parádní soundtrack, skvělej Tay Tay v podání Nicka, a scéna setkání rodiny absolutně nemá chybu. Jediné co, tak je to místy fakt natahované úplně zbytečně, a zobrazení Satana si taky scénaristé mohli odpustit.(12.8.2018)

Suchopárná lehce intelektuálská story by byla zajímavější, kdyby se držela více nad věcí. 1) Důvod, proč jsem si film pustil, byl 22letý Nick Robinson (Taylor). 2) Dále tu jsou 27letý Grant Gustin (Taylerův bratr Campbell), 21letý Jacob Latimore (Bobby na vozíčku) a 37letý Tip Harris či jinak T.I. (Willie, partner černošky Krystal). 3) Vychází mi to na tři hvězdičky za Robinsona a chvílemi přece jen docela chytré dialogy.(8.4.2019)

• Arsenal83

Komédia by mohla fungovať, keby tam dali reálnejší a tým aj sympatickejší pár. Neviem komu má byť sympatická romanca 18-ročného mladíka s 40-ročnou mulatkou s postihnutým synom. Možno tak Erikovi Hodálovi bratislavského protestanského Bilingválneho gymnázia C. S. Lewisa, ktorý hrá na FB formu, ale inak tajne masturbuje nad granny pornom. No a Felicity Huffman si zaslúči za svoj trojminútový výkon ocenenie najhoršia herečka tisícročia.(30.5.2019)

• ještěžiju

Škoda, že to autoři nebrali o trochu víc vážně.. mohla z toho být bezchybná indie jednohubka.(11.3.2019)

Režijný počin Jerry Lundegaarda pôsobi celkom roztomilo až na tie fantasy prvky s temným pánom, ktoré si William mohol fakt odpustiť.Ale inak u mňa dobrý.(30.5.2019)