Ibrahim Maiga - Čierna bača

Hudební / Krátkometrážní
Slovensko, 1996, 4 min

Ibrahim Maiga

Karamanlis

Táto skladba, rovnako ako aj k nej prináležiaci videoklip sú po všetkých stránkach tak zlé, až sa nad nimi človek zhovievavo pousmeje. V divokých 90. rokoch si chcel každý odkrojiť svoj kus z koláča, nuž prečo by nie aj naturalizovaný poloanalfabet Ibi hoci aj prostredníctvom takéhoto podivného remixu nenáročného ľudového popevku? ()

Marek1991

Toto dielo je kult v našich končinách. Vtipné, hravé, kde si dobre urobili srandu zo seba, ale aj z niektorých slovenských špecifík, proste zvládnuté. Akurát, až tak pamätné to možno nie je. ()

corpsy

Prečo také vysoké skoré? Lebo tento videoklip spôsobuje niečo, čo len tie naj klipy. A pritom je to...bez komentára. Spôsobuje návrat zhodný zo strojom času. Neznalí, raz zistíte! ()

Foxhound#1

Tak z tohodle by dneska BLM sralo atomové hřiby. Je to tak divný, až se tomu nejde nesmát, jo tehdá si ještě všichni uměli ze sebe dělat srandu, černí, bílí, cigoši ... prostě všichni. ()

aliaska

Ibi yoyo ibi...cierna bača...atd😜☺😁😁😁😁spev katastrofa,ale komu to vadilo???Každý sa bavil a pobaví na tejto pesnicke.ja sa bavím už len keď Ibrahim rozpráva😀😀😂 ()

Honza__St.

Vážně to nejde brát ani vteřinu, ale sranda je to dokonalá. A souhlasím s tím, že je to opravdu jedna z těch věcí blízkých stroji času - návrat do devadesátek aspoň na těch pár minut zaručen. ()