Série(3) / Epizody(48)

Bláznivá dobrodružství zvířecích přátel. (Česká televize)

Gemini

Pochopitelně jsem s tím srovnáním vzhledem k různosti žánrů váhal, byť vizuálně se to celkem nabízí, ale po epizodě Tornádo už pro nějakou autocenzuru nemám nejmenší důvod. Může tak s čistým svědomím říct: tohle jsou Borderlands pro mateřské školy:) Rozumějte - prvních pár minut se zlověstně zvedá vítr, postupně unáší různé věci atd.... a pak obří tornádo vcucne úplně všechny postavičky, které za zběsile veselého banjo songu začnou poletovat ve víru meteorologických vášní, a na konci písničky zcela přirozeně po dvojicích z těch pár set metrů brutálně popadají zase zpátky do lesa, a všechno je v nejlepším pořádku:)) Ale vážně - dětem se to líbí, ale těm se nelíbí máloco, a z rodičovského pohledu je to opravdu dost rozpačité. Jednotlivé díly sice jakž takž dávají smysl, ale není to žádné veledílo, spíš taková programová výplň bez chuti a bez zápachu. 60%, maximálně. ()

JaninaM

Tento seriál pro nejmenší je o měsíčním medvídkovi, který ale pochází ze Země , jen o něm pořád sní a zpívá. Seriál dětem nic nedává. Nijak poučné, jen je třeba zaplácnout 12 minut času. A animace také není nic moc příjemného. Má nejmenší toto dílko v TV vždy raději vynechává. ()