• redsparrow

Neznám tak moc americké dějiny, ale tahle oblast si podle mě zasloužila mnohem víc. Nevýrazné, plytké. Promrhané peníze.(5.4.2017)

Po filme "Why Him?" si Franco strihol spoluprácu s Cranstonom znova. Hoci Bryan sa mihne len na minútku-dve. Tentokrát však nejde o komédiu, ale o vážnu historickú tému, o boj, ktorý si vyžiadal sebazaprenie a odhodlanie v podmienkach, kde to bolo veľmi náročné. A zmenil naozaj veľa. Oceňujem tiež vhodný výber hudby, verne zobrazené prostredie i kostýmy.(19.2.2017)

V roku pána 1938 bol schválený 40 hodinový pracovný týždeň ktorý pretrváva do dnes. A keď to tak je, asi niekde urobili Súdruhovia Kapitalisti chybu, pretože pri dnešnej mechanizácii vyspelosti priemyslu a počítačovej technike, si myslím ze po 79 rokoch by mal byt schválený 20 hodinový pracovný týždeň. Čiže 4 hodiny denne! Alebo chceme robiť otrokov ďalších 100 rokov?(2.4.2017)

Neznám Steinbeckovu předlohu, ale film působí, že zůstává na půli cesty - chybí mu skutečná dramatičnost a jednání některých ženských postav je prapodivné a neukotvené v ději...Nemluvě o tom, že snímek končí přesně v momentě, kdy události teprve naberou spád a jednotlivé osudy se tak vůbec neuzavřou...(1.4.2017)

• funkyman

Pre boha... nechcem skatulkovat, -ale ten pan s jednym 'sibalskym' uskrnom na vsetky pocitove polohy - a jeho 'predpokladam ' maniakalna potreba rezirovat - je jedno co a koho - konci aj tu tak ako predtym a asi aj potom - hoc tu s top obsadenim / tym nemyslim queen facebook zlatu baculku a jej toporneho filmoveho nadbiehaca + monkyndzejl akoze heromana/- ...AKo ABSoLuTny TrApNy FAilUre.. Moja chyba- ked som tam videl jeho meno mal som si -uz pouceny z jeho rannej rezijnej tvorby-radsej pustit na mojej highhend aparature nahlas a s opakovanim vsetky piesne od tej multi funkcnej brunetky co tam rodi pod jeho rukami .. mal by som hodnotnejsie straveny vecer.. A urcite si pockam a kupim si ich spolocne CD- co urcite za chvilu- pri jeho a jej "umeleckej" komplexnosti onedlho obstastni a obohati cely kulturny svet..(9.4.2017)