6 Years

Drama / Romantický

USA, 2015, 80 min

• kaylin

Romance mladých, kteří do vztahu vlítli příliš rychle, a vydržel jim příliš dlouho. Ona je tak trochu magor, on si chce vrznout i jinde, ale celý film na nás má působit jako něco, co chce ve skutečnosti říct víc. To se ale opravdu neděje a film je jen dramatickou romancí, která pro jednou nemá až tak očekávaný konec, i když...(23.8.2015)

Vzťahová dráma, ktorá sa snažila tváriť civilne, čo sa jej i v podstatných detailoch darilo celkom dobre, no ktorá so sebou nepriniesla nič nové, ani objavné, len častý pocit priemernosti a celkovú šedivosť. Herci boli fajn, to nepopieram, avšak aj od nich som čakal viac. Slabé zapálenie pre vec, hlavne zo strany toho mladíčka. Navyše na záver to vyznelo dosť banálne a pomerne zbytočne. Slabší priemer. 55/100(3.1.2018)

Moje snaha hodnotit filmy objektivně nakonec vždycky skončí neúspěchem a pochopením, že to prostě neni možný. Hodnocení vždycky bude subjektivní. Nejsem pro tenhle film ideální divák, se zkušenostmi jaké mám mě problémy hlavních postav naprosto míjí a proto ho nedokážu adekvátně posoudit. Přesto chápu, v čem může být pro jiné atraktivní.(20.9.2015)

Já se po projekci musela v mysli vrátit zpátky do ....náctkových let, protože jinak to bylo občas na rvaní si vlasů: Nicméně jo ! Musím Hannah uznat, že se tam objevilo pár míst, které bych dnes vrátila zpátky, ale už to holt nejde. Nic vám neřeknu, ale taky jsem byla občas na rvaní si vlasů. Ona to totiž není žádná procházka růžovým sadem, to není jen o láskování, ale také jde o důležitá rozhodnutí, která určí směr dalšího žití na naší planetě a já to fakticky dnešním klukům a holkám vůbec nezávidím.(1.4.2016)

• JohnCZ

Jednoduchý film, který asi i docela věrně zobrazuje dlouholetý do háje jdoucí vztah. Problém je, že obsahově to vlastně nic moc navíc nenabízí. Herci sice hrají slušně, ale jejich role jsou otravné a obzvlášť Farmiga s tím nekonečným šmátráním se ve vlasech a afektovanými hysterickými záchvaty působila, že ji je minimálně o 5 let míň, než by její postavě mělo být. Přesto, jako celek asi docela koukatelný, ale nijak zvlášť obohacující film.(15.5.2017)

• - Film neměl scénář, pro každou scénu vymysleli tvůrce pouze hrubý nástin děje. (hansel97)

• - Taissa Farmiga (Mel) i Ben Rosenfield (Dan) se účastnili castingového konkurzu, který oba vyhráli, přes Skype. (hansel97)