V českém znění hráli

(studentský film)
všechny plakáty

eraserhead666

Tvůrcům pochvalu minimálně za tu váhavost, kterou do vás vštěpí - je to dokument o dabingu nebo o klukovi, který za něj a jeho kvality bojuje i v době, kdy na český dabing (a dabing obecně) většina lidí nadává? Samozřejmě to mohlo být lepší, vždycky to může být lepší, přesto z toho dokumentu cítím, že v něm je přesně to, co chtěla tvůrkyně říct. Jsem člověk, kterému dabing nijak nevadí, dokáže ocenit (někdejší?) nesmírné kvality českého dabingu a nemá problém koukat na dabovaný film. Zároveň si uvědomuje jeho upadání (na čehož pravděpodobný původ je v dokumentu odkazováno několikrát). Plus k tomu ten nezpochybnitelný bonus. Podobné pořady vám k hlasu přidají obličej, leta posloucháte "V českém znění Nikola Votočková" a pak zjistíte, jak sympatická a hezká paní to je. Držím palce. ()

Ištván87

Za téma pět hvězdiček, za formu tak přinejlepším dvě. Necháme to na pět. Příště by to chtělo sehnat více dabérů a lépe to natočit. Téma je to sice důležité, ale chce to zabrat. Nicméně i snaha se cení. ()

PanTumnus

po už asi 150miliontém zhlédnutí, musím dát tři hvězdičky. ale jako spolutvůrce nemůžu dát méně (ani nechci), protože vím jak pekelné tohle natáčení bylo, v jakých podmínkach se točilo a jak to na nás celé působilo. (psychicky i fyzicky) přesto bych tímto komentářem rád poděkoval paní votočkové a panu brouskovi. za ochotu a magdalence za to že do toho šla. ()