poster

Steve Jobs: Muž ve stroji (festivalový název)

 • USA

  Steve Jobs: Man in the Machine

Dokumentární / Životopisný

USA, 2015, 120 min

Režie:

Alex Gibney

Kamera:

Jutaka Jamazaki

Hudba:

Will Bates

Hrají:

Steve Jobs (a.z.), Ridley Scott (a.z.)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • godycz
  *****

  jak takhke sleduji zivoty tech lidi co optavdu hybou svetem a je jedno zda to je techman or umelec nebo politik, nabyl jsem dojmu ze kazdy z nich je tak trochu bohem, trochu demagog a trochu zmrd. a kurva moc sebeobetovani a driny. dohro to dela fenomeny, genia a bohy. chybi mi to posledni... zasrany geny(18.12.2015)

 • Vertigo666
  *

  Povrchní koláž především z Jobsova profesního života...nepřináší nic nového a navíc neskutečně dlouhé = velké zklamání a hrozná nuda(29.10.2015)

 • alisa.upir
  **

  Mám přečtenou biografii od Waltera Isaacsona, viděla jsem už nespočet Jobsových videí na youtube a nějaké ty filmy o něm. V tomhle směru film nepřináší už nic moc nového, co bych nevěděla, možná jen konečně si spojit jméno Jobsovi první partnerky s nějakým obliečejem. Docela zklamání.(6.3.2016)

 • kaylin
  **

  Tohle je opravdu dokument, který nepřináší o osobě Jobse v podstatě nic nového. Je zaměřeno na to, co se o něm všeobecně ví a jen sem tam na nějakou tu zajímavost, která není až tak v obecné známosti. Trochu je zdůrazněno, že byl kontroverzní osobností, což je dobře, ale zase to nějak zásadně důležité v dokumentu není. Pořád jde hlavně o ty úspěchy, u nichž stál.(16.11.2015)

 • Olafsson
  ***

  Zajímavý dokument umožňující nahlédnout do světa geniálního a zároveň kontroverzního Mr.Apple...(7.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace