poster

N.H 10 (festivalový název)

 • Indie

  N.H 10

 • Indie

  NH 10

Thriller

Indie, 2015, 115 min (Alternativní: 95 min)

Režie:

Navdeep Singh

Scénář:

Sudip Sharma

Hudba:

Karan Gour
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ****

  Survival s Hixploitation prvky je zkrátka koktejl, který mi chutná. Filmu se nedá upřít solidně dolující napětí, empatizmus vůči hlavní hrdince ( Ano i tady tahá celý film žena!), slušní záporáci a vcelku fajn zvraty, byť některé předvídatelné, přesto potěší. Gore je zde poméně, mrtvých za to celkem dost. Minusy: levnější look, tuctové story. 70%(23.1.2016)

 • *CARNIFEX*
  **

  Tuctové hixploitation z Indie za nižší badget, ktorú keby človek nevidí, nič sa nestane. Story neoriginálne neoriginálna, dejová linka zas predvídateľnejšia, než zápletka v Kobre 11. Jediné čo sa tomuto snímku relatívne podarilo, je v určitých pasážach vyvolať akési pocity úzkosti. Konanie postáv balancujúce na hranici z dementnosťou zráža "N.H.10" do kategórie priblblých thrillerov bez štipky sebazáchovy, ktoré vynakladajú veškeré úsilie zaujať po jednej jedinej stránke - relatívne snaživých, uveriteľných hereckých výkonoch. Inak nevidím žiadny potenciál ani snahu, k čomu smelo možno priradiť aj záver, ktorý je ako to už býva pre túto krajinu zvykom, dostatočne pritiahnutý za vlasy. Pre diváka v Indii možno niečo nové, pre Európana, ktorý takýto druh filmu prehĺta takmer každý druhý deň na raňajky, strata alebo len vyplnenie voľného času.(10.12.2016)

 • Lacike
  **

  Klasicky thriller: bohaty par z mesta vs. banda hnusnych vidlakov. V ziadnom ohlade to nic nove neprinasa. Napinave to tiez nejak extra nie je. Zaporaci su priemerne hnusni. Hlavny hrdinovia zo zaciatku celkom sympaticki sa postupne stale viac spravaju dementne. Finale v ktorom hrdinka na aute kantri jedneho vidlaka za druhym je uz cista komedia. Potesi aspon trocha krvi a vdaka tomu, ze je film lacny, tak neobsahuje ziadne trapne CGI. Ja uz prilis tento typ filmov nesledujem a napriek tomu mi pripadal strasne obohraty. 4/10.(21.9.2017)

 • Pitryx
  ***

  Já nevím, mně to nějak na začátku asi uniklo. Tak on se chce vložit mezi partu násilníků, aniž má ke rvačce jakékoli předpoklady. No, budiž, asi jsem to prostě nepobral. Jinak však jde o velmi svižný snímek, kde v podstatě není nějak hlucho. Tedy mimo začátku. Kečupem se hoooodně šetřilo, takže nějaké gore prostě nečekejte. Anuskha Sharma kusanec tedy je, to je fakt, a zdá se, že umí i hrát. Alespoň v tomto snímku byla velmi dobrá. Mně se také hodně líbily titulky přímo ve filmu. Když si někdo zapálil, nebo se jen objevila krabička cigaret, ihned vpravo dole vyskočil nápis „Kouření zabíjí“. Proč však v zrcátku odjíždějícího automobilu titulek „Objekt v zrcátku je blíže než se zdá“ mi uniklo. No, pro mne dobrý filmík, ale gore by u těchto snímků prostě chybět nemělo. Lepší průměr.(30.12.2016)

 • pornogrind
  **

  Tak na Indii asi dobrý, ale mě to moc neoslovilo. Stupidní chování hlavních postav k takovým snímkům neodmyslitelně patří a proto to většinou neřeším. Protože bych to musel rozebírat skoro u káždýho druhýho filmu. Jenže tady je to extrém. Úplně mě to vytáčelo. Jinak Anushka Sharma je celkem fešná a dobře se na ni dívalo, ale ten její macho mě sral od úplnýho začátku. A nakonec se ukázalo, že vetší "koule" a víc rozumu z tohohle páru má přece jenom ženská. Děj je x krát viděnej a čitelnej a nepřichází s ničím novým. Teda až na sociální problematiku na indickým venkově což nás asi těžko chytí. Navíc ve filmu párkrát zazní otřesný indický písničky. Nic proti, ale sem se to rozhodně nehodilo. Postupem času mě film začal víc a víc nudit. Ubrání na stopáži by určitě nebylo na škodu. Jako není to úplně špatný, ale za sebe bych to nikomu nedoporučil.(27.1.2016)