Komentáře uživatelů k filmu (361)

 • tomkat
  ***

  Originální, zábavné 3 *, které stojí za vidění. Že frankofonní oblast umí nahlížet "velká" témata i obyčejnou člověčinu ve zkratce výstižně, a přitom civilně a s humorem, to je celkem známá věc a zdeť před vámi stojí další důkaz. ( - i toho, že to všechno umí provádět s ne-za-mě-ni-tel-ným šarmem).(15.3.2016)

 • Emil69
  ***

  Tak jsem si říkal ..,,sakra co to ten scénárista při psaní hulil za matroš ,, ?? Je to ujetý , ujetý, ujetý s tou gorilou jsem to nepochopil vůbec je to jako kdyby si na ni animátoři koupili licenci a aby ji nějak zužitkovali, tak si řekli tak ji tam vrazíme taky .o)) Ale i při vší té absurditě to tak nějak funguje celé dohromady, film chce sice dát nějaké poselství ale je lepší jen koukat a moc o tom nepřemýšlet asi jsem už moc starej nebo rozmazlenej nebo snad i blbej ? Nevím...(11.6.2016)

 • eexDon
  ***

  Für mich - 65%, - /magorské a to jakože opravdu hodně, velice moc, spíš to občas vypadalo, že je tu zastřešující myšlenka - co se stane, když lidi dostanou zprávu, kdy umřou a pak jsou na to nabalený jednotlivý scény a situace, co dohromady spíš vypadaly dost nesourodě/, + /hudba šla a občas nějaký ten vtípek/, hodnocení - zajímavá myšlenka, občas nějaký ten vtip, dobrá hudba, ale magořina, co ke konci byla ještě větší magořina, cáklé, cáklejší, nejcáklejší, čekal jsem teda víc, moc mi to nesedlo(25.6.2016)

 • JerryPilsen
  ****

  Naprosto originální pojetí čehokoli .Kritika všeho možného se vydařila a dost diváků si tu svojí satiru najde.(30.7.2016)

 • Beginek87
  ***

  Trailer byl bombastickej a extrémně nutně jsem to potřeboval vidět. Akorát to má klasickej problém, se kterým se setkává mnoho filmů. Ve filmu totiž nic víc nebylo .... ani za mák. A to bylo fakt málo. Takže nápad dobrej, ale nepříliš dotaženej ...... jedinej skutečnej sekerník tam byl Ježíš ;)(21.9.2016)

 • xmarco
  **

  Strasna nuda(30.9.2016)

 • emik
  *

  Jo jako má to svoji originalitu, ale jinak je to totální sračka!(2.10.2016)

 • vinson003
  ****

  Děj se nějak tak táhne, dnešní doba plná blockbusterů tomuto filmu nepřeje...nicméně hodně jsem se pobavil, z Boha udělali naštvaného dědka, který neumí přejít bosou nohou ani po řece, což mě trochu zklamalo, tato linka nebyla moc vyřešená...ale u pár věcí jsem vybuchl smíchy, takže komedie se vším všudy..s větším než malým množstvím poetiky, hlavně sexuální maniak byl fajn...pokud jste alespoň trochu nábožensky založení, do toho...(6.10.2016)

 • daniel.dobi
  ****

  Po dlouhé době jsem narazil na film s nějakou hlubší a zrajici myšlenkou uvnitř. Byť jsem měl na začátku prvních pár minut velmi rozporuplné pocity. Začal jsem hltat slovo po slovu a nechal se užírat celkovou neutuchající poezii a reziserovim smyslem pro humor a představou světa.(9.10.2016)

 • Ondrejekj
  *****

  Ze začátku jsem si říkal že to je kdo ví jaká blbost. To není pravda. Film je hodně k zamyšlení nad svým životem doporučuji :)(14.12.2016)

 • Tempter
  ****

  Koukněte na todle děvušky, mohlo by se vám to líbit. Kbyby Frantíci nežrali pořád žáby, nebyli všichni komunisti a neválčili 100 let s Německem s bláhovou myšlenkou, že můžou vyhrát, tak by to mohli být docela fajn lidi... :-D(11.3.2017)

 • 9J9
  **

  No.. příště už rozhodně ne. Bohužel jsem se zasmála všeho všudy 2x.(17.7.2017)

 • stuj
  ***

  Dobrý nápad. Ale zpracování už slabší. Mohlo se toho vymyslet víc. Slabší tři.(11.8.2017)

 • gatuso
  **

  Nazval bych to po valassky - zmňata. Ze zacatku to vypadalo na zajimave ale od te doby co vylezli z pracky to bylo absolutne o nicem. Snad oslava perverznosti, extremni jinakosti, cert vi. Ztrata casu.(18.8.2017)

 • SAINTS
  ****

  Orginalny film ktoremu nechyba humor,napaditost a niekolko bizardne pôsobiacich scen.Aj patologicky vrah či sexualny maniak môžu byt len neštastnymi ludmi ktory tužia po laske.Režiserovy sa podarilo vyhnut cynizmu aj gyču.Herecke obsadenie a velmi dobre zvolene tony klasickej hudby spolu s predstavovanim životnych pribehov novych šiestich apoštolov patria k tomu najlepšiemu v tomto filme.Zbrusu novy zakon je vyborna komedia ,plna hravej fantazie .Neporovnatelne kvalitnejšia komedia ako tie hollywoodske tuctove .(15.10.2017)

 • Kaylar
  ****

  Svěží a neotřelý evropský kousek, který umně propojuje veselé se smutným, romantické tóny s těmi černočernými a prostřednictvím tak trochu jinak zobrazeného světa divákovi umožňuje na necelé dvě hodinky uniknout ze stereotypů, které naše skutečné životy někdy až příliš ovládají. Doporučuji milovníkům evropských filmů v tom dobrém slova smyslu.(27.10.2017)

 • Jurcekk
  **

  Nudné slabé a nezrozumiteľné(21.10.2018)

 • throwaway
  odpad!

  Odporná, rouhavá, satanistická ohavnost!!!(1.6.2019)

 • JR44
  *

  Tomuto sa vraví zahodená šanca. Po prečítaní obsahu som si to jednoducho musel pozrieť. Bol som presvedčený, že taký skvelý nápad sa nedá pokaziť. Ale vyzerá, že sa dá. Škoda...(25.7.2019)

 • pupidup
  *****

  Úplně mě to přikovalo k televizi... Prostě super myšlenka a naprosto nápaditý a dobře napsaný scénář, spousta momentů k zamyšlení. Na rozdíl od některých zde jsem se vůbec nenudila... Jen jsem si ty obrazy užívala..asi mi to dobře sedlo. Takové filmy se často netoci... tahle věc utkví v hlavě!(15.8.2019)

 • Awer
  *****

  Jeden z mála filmů, které jsou chytré a vtipné. Jeden z velmi mála filmů, které jsou chytré a vtipné, a přitom otevřené audienci 5-100 + budoucí nejstarší člověk na Zemi(18.8.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace