Originální, zábavné 3 *, které stojí za vidění. Že frankofonní oblast umí nahlížet "velká" témata i obyčejnou člověčinu ve zkratce výstižně, a přitom civilně a s humorem, to je celkem známá věc a zdeť před vámi stojí další důkaz. ( - i toho, že to všechno umí provádět s ne-za-mě-ni-tel-ným šarmem).(15.3.2016)

Tak jsem si říkal ..,,sakra co to ten scénárista při psaní hulil za matroš ,, ?? Je to ujetý , ujetý, ujetý s tou gorilou jsem to nepochopil vůbec je to jako kdyby si na ni animátoři koupili licenci a aby ji nějak zužitkovali, tak si řekli tak ji tam vrazíme taky .o)) Ale i při vší té absurditě to tak nějak funguje celé dohromady, film chce sice dát nějaké poselství ale je lepší jen koukat a moc o tom nepřemýšlet asi jsem už moc starej nebo rozmazlenej nebo snad i blbej ? Nevím...(11.6.2016)

Für mich - 65%, - /magorské a to jakože opravdu hodně, velice moc, spíš to občas vypadalo, že je tu zastřešující myšlenka - co se stane, když lidi dostanou zprávu, kdy umřou a pak jsou na to nabalený jednotlivý scény a situace, co dohromady spíš vypadaly dost nesourodě/, + /hudba šla a občas nějaký ten vtípek/, hodnocení - zajímavá myšlenka, občas nějaký ten vtip, dobrá hudba, ale magořina, co ke konci byla ještě větší magořina, cáklé, cáklejší, nejcáklejší, čekal jsem teda víc, moc mi to nesedlo(25.6.2016)

Naprosto originální pojetí čehokoli .Kritika všeho možného se vydařila a dost diváků si tu svojí satiru najde.(30.7.2016)

Trailer byl bombastickej a extrémně nutně jsem to potřeboval vidět. Akorát to má klasickej problém, se kterým se setkává mnoho filmů. Ve filmu totiž nic víc nebylo .... ani za mák. A to bylo fakt málo. Takže nápad dobrej, ale nepříliš dotaženej ...... jedinej skutečnej sekerník tam byl Ježíš ;)(21.9.2016)

• xmarco

Strasna nuda(30.9.2016)

• emik

Jo jako má to svoji originalitu, ale jinak je to totální sračka!(2.10.2016)

Děj se nějak tak táhne, dnešní doba plná blockbusterů tomuto filmu nepřeje...nicméně hodně jsem se pobavil, z Boha udělali naštvaného dědka, který neumí přejít bosou nohou ani po řece, což mě trochu zklamalo, tato linka nebyla moc vyřešená...ale u pár věcí jsem vybuchl smíchy, takže komedie se vším všudy..s větším než malým množstvím poetiky, hlavně sexuální maniak byl fajn...pokud jste alespoň trochu nábožensky založení, do toho...(6.10.2016)

Po dlouhé době jsem narazil na film s nějakou hlubší a zrajici myšlenkou uvnitř. Byť jsem měl na začátku prvních pár minut velmi rozporuplné pocity. Začal jsem hltat slovo po slovu a nechal se užírat celkovou neutuchající poezii a reziserovim smyslem pro humor a představou světa.(9.10.2016)

Ze začátku jsem si říkal že to je kdo ví jaká blbost. To není pravda. Film je hodně k zamyšlení nad svým životem doporučuji :)(14.12.2016)

Koukněte na todle děvušky, mohlo by se vám to líbit. Kbyby Frantíci nežrali pořád žáby, nebyli všichni komunisti a neválčili 100 let s Německem s bláhovou myšlenkou, že můžou vyhrát, tak by to mohli být docela fajn lidi... :-D(11.3.2017)

• 9J9

No.. příště už rozhodně ne. Bohužel jsem se zasmála všeho všudy 2x.(17.7.2017)

Dobrý nápad. Ale zpracování už slabší. Mohlo se toho vymyslet víc. Slabší tři.(11.8.2017)

• gatuso

Nazval bych to po valassky - zmňata. Ze zacatku to vypadalo na zajimave ale od te doby co vylezli z pracky to bylo absolutne o nicem. Snad oslava perverznosti, extremni jinakosti, cert vi. Ztrata casu.(18.8.2017)

Orginalny film ktoremu nechyba humor,napaditost a niekolko bizardne pôsobiacich scen.Aj patologicky vrah či sexualny maniak môžu byt len neštastnymi ludmi ktory tužia po laske.Režiserovy sa podarilo vyhnut cynizmu aj gyču.Herecke obsadenie a velmi dobre zvolene tony klasickej hudby spolu s predstavovanim životnych pribehov novych šiestich apoštolov patria k tomu najlepšiemu v tomto filme.Zbrusu novy zakon je vyborna komedia ,plna hravej fantazie .Neporovnatelne kvalitnejšia komedia ako tie hollywoodske tuctove .(15.10.2017)

Svěží a neotřelý evropský kousek, který umně propojuje veselé se smutným, romantické tóny s těmi černočernými a prostřednictvím tak trochu jinak zobrazeného světa divákovi umožňuje na necelé dvě hodinky uniknout ze stereotypů, které naše skutečné životy někdy až příliš ovládají. Doporučuji milovníkům evropských filmů v tom dobrém slova smyslu.(27.10.2017)

• Jurcekk

Nudné slabé a nezrozumiteľné(21.10.2018)

• throwaway

Odporná, rouhavá, satanistická ohavnost!!!(1.6.2019)

• JR44

Tomuto sa vraví zahodená šanca. Po prečítaní obsahu som si to jednoducho musel pozrieť. Bol som presvedčený, že taký skvelý nápad sa nedá pokaziť. Ale vyzerá, že sa dá. Škoda...(25.7.2019)

Úplně mě to přikovalo k televizi... Prostě super myšlenka a naprosto nápaditý a dobře napsaný scénář, spousta momentů k zamyšlení. Na rozdíl od některých zde jsem se vůbec nenudila... Jen jsem si ty obrazy užívala..asi mi to dobře sedlo. Takové filmy se často netoci... tahle věc utkví v hlavě!(15.8.2019)

Jeden z mála filmů, které jsou chytré a vtipné. Jeden z velmi mála filmů, které jsou chytré a vtipné, a přitom otevřené audienci 5-100 + budoucí nejstarší člověk na Zemi(18.8.2019)