• unique

Je mi hrozně líto, že jsem film neviděl s místními 5 * a 4 * hodnotiteli. Díky nim bych určitě věděl, kdy se smát (vtipné mi tohle rádoby oduševnělé feel bad dílo přišlo přesně 0x). Úvodní myšlenka vykreslit Boha jako škodolibého pisatele Murphyho zákonů žijícího v ráji byrokracie s image Duda Lebowskiho měla obrovský potenciál, poté však film sklouzl k lehce depresivnímu patosu. Jedna hvězdička za vykreslení Boha jako nesnesitelného morouse.(14.5.2016)

• Jurcekk

Nudné slabé a nezrozumiteľné(21.10.2018)

• throwaway

Odporná, rouhavá, satanistická ohavnost!!!(1.6.2019)

• JR44

Tomuto sa vraví zahodená šanca. Po prečítaní obsahu som si to jednoducho musel pozrieť. Bol som presvedčený, že taký skvelý nápad sa nedá pokaziť. Ale vyzerá, že sa dá. Škoda...(25.7.2019)

Úplně mě to přikovalo k televizi... Prostě super myšlenka a naprosto nápaditý a dobře napsaný scénář, spousta momentů k zamyšlení. Na rozdíl od některých zde jsem se vůbec nenudila... Jen jsem si ty obrazy užívala..asi mi to dobře sedlo. Takové filmy se často netoci... tahle věc utkví v hlavě!(15.8.2019)

Jeden z mála filmů, které jsou chytré a vtipné. Jeden z velmi mála filmů, které jsou chytré a vtipné, a přitom otevřené audienci 5-100 + budoucí nejstarší člověk na Zemi(18.8.2019)

Už dlouho mi film nevyčaroval úsměv, který přetrvával i dlouho po jeho skončení. Scénáristické i režisérské vychytávky, jedna radost:) Když si na to teď vzpomínám, měním 4 hvězdy na 5.(9.9.2019)

1 6 10 15 16 17 18 19 následující >>