The Walking Deceased

Shaun Hart

Tim Ogletree, Kurt Wehner

Jordan Harris
  • kaylin

Ale jo, sem tam se nějaký vtip povedl, ale není to zrovna ono. Prostě klasická parodie, která bere něco směšného z ostatních filmů, dává je do rádoby ještě směšnějších situací, až jsou z toho nakonec kraviny. Blbější použití fekálního humoru jako v tomhle filmu jsem snad ještě neviděl, nemluvě o trapnosti jednotlivých postav.(6.10.2015)

• Frajer42

Moc se mi ani nechce vzpomínat, jak dlouho jsem se na tuhle parodii těšil. Seriál je totiž luxusní a sérii od série lepší, takže jsem měl očekávání nastavena poměrně vysoko. Pokud se pokoušíte něco parodovat, tak by to mělo určitě z toho něčeho vycházet. Kdyby tady nebyly dvě klíčové postavy a Rickův fešný šerifský oblek, tak by divák snad ani nepoznal, oč se má jednat. Se seriálem to má společného opravdu velmi málo a jako bonus k většímu utrpení je přidáno i mnoho naprosto nesmyslných postav a dalších prvků, které se seriálem ani vzdáleně nesouvisejí. Tahle parodie byla evidentně šmrncnuta ještě něčím dalším, pro mě neznámým, takže je dost možné, že jsem hromadu vtipů nepobral právě díky své neznalosti předloh. Nicméně, to co vycházelo z Walking Dead byla nevtipná kokotina za další. Úsměvné momenty zvládne každý divák sečíst na prstech jedné ruky a ani zdaleka nevyužije všechny prsty. Přičtěte si k tomu naprosto nezajímavě debilní příběh a těch zdejších 33 % snadno pochopíte. Osobně budu muset přispět odpadem.(10.3.2016)

• Paxxx.cz

Parodie, na kterou jsem se podíval ze zvědavosti jakožto fanoušek walking dead. Celkově jde bohužel jen o podprůměrný film, který sice není přeplněný jedním laciným vtipem za druhým, ovšem vtipných momentů tu není moc a spočítáte je na prstech jedné ruky. Nejlepší byly asi narážky na filmy svůdné zombie a Mrtví a neklidní. Pro mě 40%.(28.7.2015)

• dragon94

Tak mám zhlédnuto. Pár vtipů se povedlo, ale celkově je to takovej průměr. Spousta věcí tu vyzní vtipně jen, když se o to vy sami snažíte. A ten příběh taky není žádná sláva. V podstatě první půl hodina slibovala hodně, ale pak se zasekli na farmě a už z ní nevylezli. Což možná byl i záměr vzhledem k tomu jak probíhala druhá série a jak všichni nadávají na farmu. Na druhou stranu si film neodpustil pár opravdu velmi trefných komentářů, které každého fanouška the walking dead nebo warm bodies potěší. Obzvláště to s těma polštářema bylo sakra trefný. Celkově hodnotím 2*. 45%(28.9.2015)

• George Stobbart

Hlúpa paródia na úspešný seriál "The Walking Dead", navyše seknutá motívom z "Warm Bodies". Celkovo je to však (ne)kvalitatívne iba na úrovni bežných zombie hororových komédií, ktorých je už dávno viac než by bolo zdravé. Takže sa zase raz len recykluje 100 krát videné. A navyše mi to pripadalo skôr trápne než zábavné. Slabá 2ka.(28.3.2015)