poster

The Royals (TV seriál)

Drama

USA, 2015 - 2018, 29 h 12 min (Minutáž: 41–56 min)

Tvůrci:

Mark Schwahn

Kamera:

Nick Dance

Hrají:

William Moseley, Alexandra Park, Tom Austen, Oliver Milburn, Elizabeth Hurley, Andrew Bicknell, Vincent Regan, Merritt Patterson, Lydia Rose Bewley, Ukweli Roach, Joan Collins, Sophie Colquhoun, Lee Nicholas Harris, Poppy Delevingne, Noah Huntley, Hatty Preston, Michael Vardian, Poppy Corby-Tuech, Spencer Wilding, Emilio Doorgasingh, Dean Weir, Barrie Martin, Gemita Samarra, Rebecca Van Cleave, Craig Whittaker, Georgina Beedle, Gabriella Ostier, Jim Piddock, Marilyn May James, Manpreet Bachu, Martyn Mayger, Shaun Newnham, Attila G. Kerekes, Kornelia Horvath, Stephanie Vogt, Laila Rouass, Irene Sutcliffe, Mario Babic, Daniel Eghan, Heather Wright, Chris Cowlin, Geoffrey McGivern, Richard Banks, Phelim Kelly, Atul Sharma, Mick Slaney, Lily Travers, Ian Drysdale, Delroy Brown, Alex Felton, Jim Maidment, Juan Pablo Yepez, Wallis Day, Erin Austen, Genevieve Gaunt, Max Brown, Lily Loveless, Georgina Bevan, Scott Maslen, Abhin Galeya, Ben Cura, Sarah Dumont, Keeley Hazell, Tom Ainsley

Scénografie:

Max Gottlieb

Kostýmy:

Ann Maskrey
(další profese)
 • pufina
  ***

  Ano, není to dílo samotné Británie. Ovšem mně jako divákovi to rozhodně nevadí. Příkladná ukázka toho, že i když nosíte na hlavě korunu, nemusíte být dokonalý tvor na planetě Zemi či mít perfektní rodinu. Po několika dílech je znát, že si seriál na nic víc nehraje a nenapodobuje královskou rodinu z Británie, nesuďte po prvním díle ;-) Toto není dokumentární seriál o královské rodině, takže pokud jej čekáte, ani si první díl nepouštějte.(7.6.2015)

 • nineweh
  ***

  Po prvním díle: slibná dramedy s perfektním písničkovým soundtrackem. Postavy zajímavé a vzhledem k tomu, že jsem dost britofil, budu určitě koukat dál. Edit: druhá série rezignovala na vtip a zamotává se do vážných "dramat", aniž by ale jednotlivé díly měly jakoukoli solidní výplň. Herci pořád super, písničkový soundtrack mi dál obohacuje playlist o netušené klenoty, ale kvalita šla hodně dolů, škoda.(16.3.2015)

 • R.K.
  ****

  K tomuhle seriálu jsem se dostala náhodou a líbí se mi. Hodně se mi líbí. Mám ráda tenhle typ seriálů aka Gossip Girl. Drahé oblečení, luxusní značky a intriky. Spousta intrik. Celý tenhle seriál je myšlený jako parodie. Ale podařená parodie. To by si měli lidi uvědomit než si to pustí. S opravdovou královskou rodinou to má společné snad je zákony a monarchii. Opravdu jsem si zamilovala Eleanor a její vtípky, narážky, milostné úlety...Naopak nejméně mám ráda Ophelii, která tam je jen proto aby na pár dílů přišla, rozeštvala rodinu a zase odešla. Záporáka Cyruse nesnáším, ale není to snad znamení dobře sehrané role? Za mě 4 *(27.12.2015)

 • Pavlínka9
  *

  :D Tohle je tak neskutečné "Guilty Pleasure" :D Aneb - ten seriál je taková pí*ovina, že se na něj prostě musíte dívat :D :D Jelikož jsem na svém každoročním Festivalu Fantazie chytala inspiraci na seriály - tento tam byl zmiňován opravdu mnohokrát a tak mi to nedalo a již jsem u 3. dílu :D :D A je to pravda :D Pokus o parodii na královskou rodinu v Anglii - tak to je bomba :D :D Elizabeth Hurley neumí hrát, je tak "napnutá" a to doslova, jelikož její botox v obličeji jí nedovolí téměř jiný než jediný výraz - její hrozný herecký výkon je fakt na blití a jediný, kdo to tam pro mě aktuálně udržuje je Lenny - neboli princezna, která se dostává na titulní stránky novin se svým "královským bobrem" :D Je tam hlavně hodně hudby - a tím myslím jako že je téměř v každé scéně - prostě tam figuruje zpívaná hudba - což jen podporuje jak je to béčkové a stále si seriál hraje na nějakou "dramatičnost" - což by mě jako herce jednoho z nich - po chvilce začal asi bolet obličej, jelikož jejich strnulé výrazy a zakaboněné obličeje - to tam vede :) Plno scén je jako úvodní scéna z porna :D :D Je tam skvěle vidět, jak nemají nárok na veliké lokace a místa, kde natáčejí se často opakuje :D :D :D Většina událostí ve vnitř "paláce" se odehrává v hlavní síni a když se chcete někde dlouze proběhnout a působit při tom samozřejmě dramaticky - taky běžíte přes tuto síň :D :D A ty dvě totálně blbý sestřenice? :D Ty jsou fakt báječně dutý :D Kupa drog, nádherné oblečení, stále vypadat namalovaně nejvíc jak to jde - spát v tom, probudit se v tom a hlavně se třpytit co nejvíce, co to jde :D Všichni jsou tam takové svině, že nevíte komu věřit. Nejlepší díl byl pro mě ten, kdy se král již naštval a opravdu se rozhodl vzít život do svých rukou - zde jsem v tomto dílu viděla aspoň nějaké dobré herecké výkony. To, jak to královna hraje na všechny strany - to je bomba ;) Jako nechápu proč Elizabeth Hurley na něco takového kývla, děsí mě, že se ví, že se bude natáčet druhá série a ten závěr? Král je mrtev ať žije král ;) Mám za sebou druhou sérii a tedy jako - je to pořád stejné :D :D Pořád děs běs, ale nejvíc mě vyděsila informace, že bude 3.série :D(12.7.2015)

 • hellstruck
  odpad!

  Zatím musím konstatovat, že je to naprostá píčovina, která na mě chvílemi působí jako nevydařená parodie na královskou rodinu. S realitou nemá absolutně nic společného, což je jasné od chvíle, kdy "královské" rodině zemře prvorozený syn a první věc, co na to řekne jeho sestra je "It sucks, huh?". Nemluvě o scénáři a postavách, který šustí papírem (takhle vážně nikdo nemluví, proboha!) a královně, jejíž jediný argument je "Já jsem královna Anglie!" Je to škoda, protože samotní Britové by se s tak zajímavým námětem určitě popasovali lépe. Jen se modlím, aby se na to nepodíval někdo ze skutečné královské rodiny, protože by pak zřejmě vyhlásili USA válku :). (Mimochodem, opravdu nejsem tak pošetilá, abych při pohledu na zdejší plakát čekala autentické ztvárnění královské rodiny, ale tohle se prostě nepovedlo a nefunguje to ani v případě, že to sledujete jako fantasy oddechovku.)(20.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace