Lazer Team

Sci-Fi / Akční / Komedie

USA, 2015, 102 min

Jako fanoušek kanálu Rooster Teeth a přidružených projektů jsem byl na film vážně zvědavý. Gavin a Michael jsou moji velcí oblíbenci, ale ani to nezachrání tento film od průměrného hodnocení. Čekal jsem více humoru, našlo se tu pár zbytečných hluchých scén a prázdných dialogů. Musí se uznat, že na youtubery předvedli solidní herecké výkony - viděl jsem násobně horší od lidí, co se prezentují jako herci. Jde o zcela průměrný film a to po všech stránkách, nicméně za zhlédnutí stojí. Moje hodnocení: Velmi lehký nadprůměr: 55%.(18.8.2018)

Pardní komedie od který jsem moc nečekal i přes to že Rooster Teeth mám hodně rád. Na filmjsem naraazil náhodou ale stálo to zato. Jednoduchý příběh o bandě trotlů co jdou zachránit svět. Každej má nějakou mimozemsko vychytávku. Atak trochu to připmíná mnohem lepší verzi Fantastic Four. Ostavy jsou ploché(máme tu opilce, vidláka, machírka)a herci hrají zábavně. Efekty jsou překvapivě solidní a "zpomalováky" efektní. Nevím proč toi hateu když tu jsou daleko horší "komedie"(8.5.2017)

Nebudem tu nikomu klamať. "Lazer Team" je jeden hlúpy americký sci-fi film. Je to priehľadné, tisíckrát obohrané a najmä tomu chýba akákoľvek reálna inteligencia. Ale na druhú stranu, mne neprekáža, keď si niekto urobí jeden hlúpy film. Najmä ak človek má z výsledku pocit, že ako oddychovka to úplne stačí. Nemyslím si, že ide o film na niekoľko zhliadnutí. Pokojne to stačilo raz. Ale aj za to jedno videnie som rád. Myslím si, že keby takto vyzeralo minulý rok Fant4stic, tak by to mohlo fungovať oveľa lepšie. A oveľa viac by som sa pri tom pobavil. Jednoznačne by som si "Lazer Team" pozrel skôr, než tamten film. V porovnaní tu oveľa lepšie fungujú vzťahy medzi našimi protagonistami, viac film využíva komédiu celej situácie a záverečné odhalenie podľa mňa tiež nie je absolútne najhoršie. Môžem potvrdiť, že taký nápad som neočakával. Dokonca môžem povedať, že ak bude pokračovanie, neváhal by som a pozrel by som si ho. Nikto podľa mňa nechcel robiť inteligentný a seriózny film. Chceli urobiť malé béčkové dobrodružstvo so štyrmi týpkami. A ak je to čo od filmu čakáte, myslím, že to tu nájdete. Zatiaľ tohtoročné guilty pleasureHodnotenie: C+(19.4.2016)

Výborné Béčko s minimem castingových přehmatů, kterému však chybí pár kýblů humoru. Několik vtípků se fakt povedlo, ale na devadesátiminutovku měl film hluchých míst na můj vkus příliš. Na komunitně financovaný projekt rozhodně profi práce, která si zaslouží palec nahoru. Nemám mu co vytknout, bavil jsem se a na případnou dvojku bych se s radostí podíval. "Stop resisting!"(11.8.2016)

• Corpsegrinder

První celovečerák pod taktovkou Rooster Teeth kde tři čtvrtiny hlavních hrdinů tvoří lidi z Achievement Hunter. Je to bohužel přesně takový jak jsem čekal, jelikož to je prachsprostej lacinej sci-fi film s velice špatným humorem. Pokud sledujete videa od RT tak víte že jde o studio co rádo inovuje a občas přijdou s dobrým nápadem (série Immersion, Achievement Hunter produkuje např. Rage Quit atd) a lidi od nich už taky několikrát prorazili do světa (duo Slow Mo Guys jste pravděpodobně už zachytili z našich novinkovejch serverů). Tohle je ovšem šílenej průser. Nepochybně se to bude někdo snažit zakrejt pod nápis FANOUŠKOVSKEJ FILM ale s financováním obřího studia by mohli snad přijít s něčim lepším než je vykrádání známejch filmů a her ne? Herectví je naprosto příšerný a jedinej kdo se tak nějak drží jsou Michael a Gavin tradičně v rolích agresivního fotbalisty a vidláckýho hovada. Celým filmem proskakujou camea lidí od RT nebo sousedících studií takže se sháněním herců se vážně nesrali. Efekty jsou značně podprůměrný. YouTube přineslo film kterej v USA bude nepochybně slavit úspěch ale mimo ně a jejich zaujatost o tomhle filmu nemůže nikdo říct skoro nic dobrýho. Hvězda za slušnou narážku na Pong a Den nezávislosti.(31.1.2016)