poster

Hiphop-erace (festivalový název)

 • Nový Zéland

  Hip Hop-eration

 • Slovensko

  Hip Hop-erácia

  (festivalový název)

Dokumentární / Rodinný / Hudební

Nový Zéland, 2014, 93 min

Režie:

Bryn Evans

Scénář:

Bryn Evans
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ixbalanke
  ****

  Dojemný film o tom, že v každém věku lze dělat cokoliv. Zdarma na Promítej i ty! (projekt festivalu Jeden svět) - http://www.jedensvet.cz/pit/filmy-materialy/45(28.11.2015)

 • movieband
  *****

  Viděno v rámci festivalu Jeden svět. Kdo by čekal film o Hip-Hopu, tak ten tu hraje druhé housle. Celý film je o síle lidské ducha a o tom, že na věku nezáleží, proto, aby člověk mohl dělat nevšední věci.(7.3.2016)

 • Deimos
  *****

  Kino projekce Filmové Vinohrady/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Kamera 10/10/// PLUS: zdařile natočeno, od vydařené kamery a kvalitního obrazu, přes vhodně využitý střih až po uvěřitelné a často nenásilně zábavné dialogy "do Las Vegas pojedeme všichni, i kdyby to mělo být v urně"/// MÍNUS: až na jednu scénu (stříhání...) kamera zabírá přesně to co chci ve filmu-v dokumentu vidět./// Shrnutí: Mám úctu ke stáří a nebráním se hip-hopu. Mám obdiv k tanečníkům všeho druhu a mám rád taneční filmy. Tady najdu vše. Nechybí dojemné scény, ani pocit vítězství./// Celkem 91%///(6.2.2016)

 • V.Silver
  *****

  Hip hop úplně nemusím, ale při sledování tohoto dokumentu v rámci festivalu Jeden svět jsem si několikrát říkal - wow, to je opravdu dobře udělaný dokument. Vyšší hodnocení asi dokumentu dát nemůžu, rozhodně patří mezi jedny z nejlepších, které jsem viděl. 90% a tančete, dokud vám stačí dech!(18.4.2015)

 • Necron
  ****

  https://www.stream.cz/jeden-svet/10005375-hip-hop-eration-hiphop-erace(16.4.2015)

 • - V době natáčení měla Hip Hop-eration Crew 23 členů ve věku mezi 67 a 95 lety. Průměrný věk skupiny byl 80 let. (Dizzy_eM)

 • - I přesto, že jsou některé taneční figury poněkud fyzicky náročné, zapojují se i členové, kteří mají zdravotní i pohybové problémy. Někteří trpí demenci, mnoho jich je hluchých, jeden slepý a čtyři mají kompenzační pomůcky. (Dizzy_eM)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace