• Davies182

PILOT: Stanice ABC Family uvádí: Váš nový seriálový dream team! Tajnou laboratoř mají 200 metrů pod čínskou restaurací, v latexových oblečcích se potápějí do vodních nádrží a čtou mrtvolám myšlenky, aby dopadli jejich vrahy. Fuck yeah! Otázka dne zní: zůstává přiznaně debilní seriál debilním seriálem?(10.6.2015)

• Eventyrer

Tajne tajný vládny projekt o vkrádaní sa do spomienok mŕtvych ľudí, ktorý riadi banda nerdov a ku ktorej sa pridá mladá šťabajzna so slovníkom premúdreného starého trpáka - to je stitchers. Ďalšia detektívka, ktorá sa zúfalo snaží byť výnimočná. Babenka sa navlečie do debilne vyzerajúceho overalu, sadne si do akvária plného vody a bum, ide do myšlienok mŕtvoly. Na začiatku sme kŕmení vysoko nefunkčnými blábolami, ktoré je nutné počuť aby sme (ne)pochopili princíp stitcherovania, scenár trápny až nad hranicu únosnosti a detektívna časť je predvídateľná a všetky vraždy by hravo zvládla objasniť Veronica Marsová pri výsluchu susedov - to je stitchers. Jedna hviezdička za sci-fi nápad.(23.6.2015)

Uznávam, že v mnohom sa seriál nevyhne takým tým bežným seriálovým klišé, ale inak ho hodnotím veľmi pozitívne. Super postavy, sympatickí herci a celkom zaujímavá premisa. Samozrejme, je to len zase jedna procedurálka, ale s veľmi slušným obsadením a keď máte radi daný žáner, tak prečo sa babrať v tom, čo funguje?(24.10.2015)

• erased

Cílová demografie Sešívačů je jasná - nechybí zde totiž jediná položka z checklistu "jak natočit seriál pro náctileté nerdy". Své místo si tady proto našla trošku šáhlá, ale hodně sexy hlavní postava v neoprenu za dvě babky, její energická, ale ještě více sexy spolubydlící, roztomilý geek s doslova zlomeným srdcem, exot, který uloví nejlepší kost v okolí, řešení mysteriózní minulosti a zachraňování rodin pomocí tajného vládního experimentu ve startrekovském/stargatovském doupěti, kterému nechybí správně iluminátský nádech, a chybět samozřejmě nemůžou ani romance a sentimentální blafy. Obyčejně (rozuměj v produkci CW) si u takto hloupých seriálů rád masíruju ego a výborně se u nich bavím na účet štábu, ale v tomto případě je průhlednost tvůrčího záměru až urážející. První sérii jsem si ale i tak poctivě protrpěl.(8.8.2015)

• Bozvav

Fakt jsem se snažila a vydržela 4 díly. Námět dost klišovitý, špatně zpracovaný. Chemie mezi hlavními hrdiny nefunguje a občasná vtipná hláška to nezachrání. Tato konspirační teorie prostě nefunguje. navíc je hlavní hrdinka krajně nesympatická a neumí hrát. Za mne jedna hvězda pro kamarádku hlavní hrdinky, ta ušla.(7.6.2016)