Stitchers (TV seriál)

Drama / Krimi / Sci-Fi

USA, 2015–2017, 21 h 52 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Jeff Schechter

Kurt Farquhar

Emma Ishta, Kyle Harris, Ritesh Rajan, Salli Richardson-Whitfield, Allison Scagliotti, Damon Dayoub, Sola Bamis, Diane Farr, Félix Gómez, Caitlin McHugh, Chelsea Vincent, Kyle T. Heffner, West Liang, Pamelyn Chee, Elizabeth Pan, Brandon Scott, Jackson Davis, Hugo Armstrong, Logan Paul, Anna Khaja, Angela Zhou, Jasmin Savoy Brown, Haviland Stillwell, Sarah Davenport, Cameron Britton, Pat Skipper, Dondre Whitfield, Nadia Gray, Blaine Kern III, Ashley Dulaney, Alex Frnka, June Carryl, Miles Gaston Villanueva, Chaley Rose, Bradley White, Louisa Abernathy, Jully Lee, Michael Spound, Toni Torres, Jaya Prasad, Selina Kaye, Eric Paul Erickson, Jon Chaffin, Michael Masini, Jack Fisher, Anslem Richardson, Samantha Colburn, Kathreen Khavari, Stacie Greenwell, Matthew Stephen Smith, David Mattey, Jonathan Emerson, Kate Amundsen, Jennifer Christopher, C. Thomas Howell, Michael King, Tiffany Hines, Michael Grant Terry, Mia Serafino, Oded Fehr, Tina Grimm, Simon Quarterman, Erinn Westbrook, Patrice Fisher, Tiffany Hines (a.z.), Courtney Henggeler, Cameron Daddo, Jack Turner, Monica Barbaro, Jack Turner (a.z.), Catherine Haena Kim, Tommy Savas, Monique Coleman, Henry Rollins, Jeremy Sumpter, Lea Coco, John Billingsley, Cassidy Freeman, Carole Goldman, Michael Trotter, Brooke Smith, Michael Graziadei, Guy Wilson, Tzi Ma, Preston Jones, Virginia Kull, Tim Chiou, Layla Alizada, Aynsley Bubbico, Ashton Holmes, Alison Haislip, Georgina Reilly, Elisha Skorman, Richard Lawson, Anna Akana, Pete Ploszek, Ilia Volok, Erin Cahill, Tia Texada, T.J. Linnard, Teressa Liane, Brian McNamara, Ruben Garfias, Rob Evors, Darren Dupree Washington, Racheal Seymour, Zelda Williams, Darien Sills-Evans, Drew Fonteiro, Catherine Dent, Clayton Rohner, Dawnn Lewis, John Posey, Elaine Hendrix, David O'Donnell, Ronobir Lahiri, Kelli Dawn Hancock
  • Bozvav

Fakt jsem se snažila a vydržela 4 díly. Námět dost klišovitý, špatně zpracovaný. Chemie mezi hlavními hrdiny nefunguje a občasná vtipná hláška to nezachrání. Tato konspirační teorie prostě nefunguje. navíc je hlavní hrdinka krajně nesympatická a neumí hrát. Za mne jedna hvězda pro kamarádku hlavní hrdinky, ta ušla.(7.6.2016)

• Davies182

PILOT: Stanice ABC Family uvádí: Váš nový seriálový dream team! Tajnou laboratoř mají 200 metrů pod čínskou restaurací, v latexových oblečcích se potápějí do vodních nádrží a čtou mrtvolám myšlenky, aby dopadli jejich vrahy. Fuck yeah! Otázka dne zní: zůstává přiznaně debilní seriál debilním seriálem?(10.6.2015)

"Chtělo by to nějaké scifko. Úpíři a superpostavy už nefrčí jako vloni." Řekli si v ABC Family. "Máme tu asi tak 250 scénářů se slušným námětem v šupleti. Ale na to by koukalo leda pár fanšmejkrů. Pojďme natočit něco, na co by koukaly i holky. Nebo co třeba sci-fi, na které by koukaly hlavně holky. Pár hlášek, občas nějaké ty vztahové zamotanice. Dáme tam pár nerdů, trošku toho jiskření, žárlení a špičkování. Bingo! Jeffík má teď čas, ať ukáže, co v něm je a zkusí něco nastřelit (zatím napsal jen tu sra*ku o těch relikviích, ale zase si neřekne moc prachů, třeba ze sebe něco vykřeše)." A tak se jali v ABC točit vztahovku o agentuře odhalující kriminální živly se špetkou scifi. Onu sci-fi složku zde plní stroj do kterého si občas vleze přidrzlá našlápnutá prudce inteligentní blondýna, která má poruchu schopnosti vnímat čas, takže si všechno pamatuje, jako by se to stalo teď. Což ji předurčuje být výbornou stitcherkou, jak se dozvíme. Herci o něco lepší, než v Big Bang Theory, čili slbší střed (ale až tak od půlky sezóny). Hlavní hrdinka, která se jinak na full-time věnuje, modelingu hraje možná o fous lépe, než její full-time herečtí kolegové. Postavy mluví své dialogy rychle a sází "cool hlášky" jednu za druhou, takže divák nemá moc čas rozmýšlet, jestli to je hovadina, nebo ne. Uvědomuji si, že moje hodnocení je neobjektivně nadhodnocené, ale respektuji, že je to cíleno hlavně na uvedenou cílovku a spíš mladšího diváka, než hardcorového fanouška sci-fi.(27.7.2015)

Lidi já vám vůbec nerozumím. Co je na Serialzone hodnoceno dobře, tady lidi jako by smetli ze stolu. Stitchers mě už po třech dílech zaujal. Hlavní postava, ač nesympatická, je dobře napsaná a skvěle zahraná. Za ní stojí sympatický tým nerdů a šéfová, kterou si prostě musím spojovat s Heurékou. Má to spád a hlavně je to něco originálního.(6.7.2015)

Uznávam, že v mnohom sa seriál nevyhne takým tým bežným seriálovým klišé, ale inak ho hodnotím veľmi pozitívne. Super postavy, sympatickí herci a celkom zaujímavá premisa. Samozrejme, je to len zase jedna procedurálka, ale s veľmi slušným obsadením a keď máte radi daný žáner, tak prečo sa babrať v tom, čo funguje?(24.10.2015)