NXT Takeover Rival se uskutečnil 11. února 2015 ve Full Sail University na Floridě. Na kartě se sešlo šest zápasů.

1) Tyler Breeze vs. Hideo Itami
2) Baron Corbin vs. Bull Dempsey (No DQ Match)
3) Blake & Murphy vs. Lucha Dragons (NXT Tag Team Championship)
4) Adrian Neville vs. Finn Bálor (Vítěz získá zápas o NXT Championship)
5) Charlotte vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Becky Lynch (NXT Women's Championship Fatal 4-Way)
6) Sami Zayn vs. Kevin Owens (NXT Championship) (TheSpearCZ)

kiddo

Čtyři jezdkyně Apokalypsy. Díky Bohu, že se konečně dostaly do hlavního programu a vystoupají na vrchol, přesně jak si zaslouží. Jako se to povedlo Kevinu Owensovi. A Nevillovi. A Lucha Dragons. A Rusevovi. The Ascension. Paige? Bo Dallasovi? Emmě? Někomu? OK, tohle je de facto poslední příležitost vidět je na kulervoucím PPV před tím, než z nich kreativní oddělení Raw nadělá šašky, šoupne je do středu soupisky a pak nad nimi pokrčí rameny, páč publikum prostě nereaguje a s tím se holt nedá nic dělat. Ale jako rozloučení bylo Rival i tak senza a co si budeme nalhávat: když tři ze čtyřech nejlepších zápasnic v WWE debutovaly, udělali jsme se všichni a bez námitek. ()

Bobik9

Moje první NXT show a jsem neskutečně mile překvapen. Je to živé, hbité, rychlé. Je v tom spoustu zvratů, moc se neválejí po zemi, zápasy po sobě rychle jdou. Žádné zbytečné blbosti kolem. HIDEO ITAMI VS. TYLER BREEZE - 3* - Solidní začátek, i když ani jeden z wrestlerů mi nepřijdou nijak zvlášť zajímaví. Ukázali takový zápas do prostředka show. BULL DEMPSEY VS. BARON CORBIN - 2* - Bull byl jediný z celé show, koho jsem vůbec neznal. Po tomto zápase chápu proč. Nemá v sobě totálně nic. Nudná postava a nudný styl. Těžko říct, jestli Baron Corbin bude lepší, protože v tomhle zápase toho také mnoho nepředvedl. LUCHA DRAGONS VS BLAKE A MURPHY - 3* - Sin Cara je ostřílený mazák, takže ten se neztratí. Kalisto je obrovský talent a ti dva šašci, které od sebe totálně nerozeznám jsou docela solidní tým. Docela ok zápas. FINN BÁLOR VS. NEVILLE - 5* - Tímhle zápasem začala jedna z nejlepších show, co jsem viděl. Finn i Neville jsou naprostí borci. Lítají jak magoři. Kop sem, kop tam. Skok sem, skok tam. Parádní match! CHARLOTTE VS. BAYLEY VS. SASHA BANKS VS. BECKY LYNCH - 5*- Toto je největší rozdíl mezi main rosterem a NXT, co jsem pochytil. Na klasických PPV jsem nikdy nedal divas zápasu více než 3*. Většinou je to jedna nebo dvě. Ovšem tady jsem viděl totálně pro mě novou věc. Všechny čtyři zápasnice předvedly parádní show. Bylo to rychle, drsné, originální. Dokonce pro mě s velmi překvapivým koncem. Neskutečný divas match. KEVIN OWENS VS. SAMI ZAYN - 5* - Ze začátku jsem si říkal, že KO asi nebude úplně můj šálek kávy. Bylo to obrovské zpomalení oproti tempu předešlých dvou zápasů. Zayn lítá skvěle, to se musí nechat, ale Owens mi pořád nějak neseděl. Další silový tlouštík jsem si říkal. Ovšem najednou bum! Ten chlápek je pohyblivý jako blázen. Najednou začala velká show. Gradovalo to. Super ukončení. Budoucnost WWE vidím velmi růžově. ()