Wild for the Night

(neoficiální název)

Divoká noc

Romantický / Thriller / Krimi / Taneční

USA, 2016, 100 min

Na snímku oceňuji v podstatě jen to, že se jedná o zajímavé, originální a lehce novátorské pojetí v tom, jak přistupovat k žánrům. Taneční thriller zní divně a ono to také docela divné je, ale tvůrci se snažili, a i když je příběh takový skoro až klasický, tak v něčem nové to je. Bohužel to neznamená, že vás to bude bavit.(16.1.2017)

• silentname

Ako vidím, tak film má od ľudí trošku rozporuplné reakcie a ja sa pridám do tej negatívnej sféry. Neviem čo by som na tomto filme ocenil iné, než pár tanečných kreácií a Biancu A. Santos. Ostatné je podľa mňa tragédia. Príbeh je podľa mňa mimo a je neskutočne nudný. Možno má momentky, ktoré človeka dokážu zaujať, no ak sa cez to všetko pretlčiete, tak musíme mať ešte na posledných 10 minút absolútne šokujúci twist, ktorý absolútne ruinuje všetko, čo dokázal film ako-tak vybudovať. Plus to celé vyzerá ako keby sa skombinovalo do seba niekoľko hudobných videoklipov a chcelo sa tomu dať nejaký príbeh. A tak vytvorili tvorcovia maximálne všedný, nudný a mizerne vymyslený príbeh, ktorý nikoho nebude brať a nedáva ani nijako moc zmysel. Hudba ma nebrala a to som pritom fanúšikom tanečnej a klubovej muziky. Nefunguje to. Okrem toho tie strihy fakt pôsobia ako z hudobných videoklipov a osvetlenie niektorých scénok je rovnako mizerné. Neustále temné, alebo plné červenej a nič mi to nedáva. Herecky to je tiež podľa mňa nič moc. O mnohých postavách sa ani nič nestihneme dozvedieť... proste nemám čo dodať. Je to mizerný film. Neodporúčam. Ale ako vidím, našli sa tu aj fanúšikovia, tak možno mi niečo uniklo. Za mňa je to ale veľké nie. Hodnotenie: D-(30.5.2017)

• Johnny.ARN

Na tieto tanečné srandy som už asi starý. Snažilo sa to hrať na krimi so solídnou zápletkou, ale nemalo to ten správny efekt a nestrhlo ma to. Herečky však jebavé. 1 z 5(17.6.2018)