poster

Natural Selection

Drama

USA, 2016, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marqta
  odpad!

  Samotný námět příběhu, jeho kostra, nebo něco v tom smyslu se mi líbila. Líbily se mi i postavy, škoda, že nebyly více rozvedené do hloubky a že jejich charakteristika byla založená na několika pár rysech. Jestli to ale dává smysl, tak se mi líbilo jaké "typy" postav byly zamíchané dohromady a myslím, že by to mohl být hodně zajímavý film. Líbil se mi herecký výkon Ryana Munzerta (Indrid a jeho postava vůbec) a to i přes to, že všechny dialogy byly jako pěst na oko, ohrané, umělé, klišé. Zbytek herců nic moc. Scénář byl trošku podivný, někdy vlekoucí se, někdy takový trochu hektický, přeskakující bez nějakého významu odněkud někam (alespoň mi to tak přišlo). Nevím jak se to tvůrcům povedlo, ale stejně to mělo chladnou, ponurou atmosféru- možná kamerou, nevím nevím, jak se jim to podařilo, že to na první pohled nevypadalo tak zle, jaké to nakonec bylo. Škoda promrhaného námětu i když už tu určitě bylo spousta filmů s podobnou tematikou, mohlo to být myslím povedené, nebo minimálně koukatelné drama.(27.8.2017)

 • rubby
  ***

  Poutavý chladý zajímavý příběh. Herecké výkony už ale byly slabší. Některé scény se zdálý trošku kýčové a až moc přehnané...(10.12.2016)

 • kaylin
  ***

  Tak trochu jiný pohled na to, co může vést člověka k tomu, že se rozhodne spáchat něco otřesného, třeba postřílet svoje spolužáky. Je to ale přitom pojato jako dramatická romance a příběh dvou přátel. Z mého pohledu to funguje dostatečně dobře na to, abych dal filmu alespoň ten průměr. Vyloženě průser to není.(18.8.2016)