Marek Ztracený: Káva a sex

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Česko, 2011, 4 min

kingik odpad!

Ztráááácííííím péro denně, ztrácím je přirozeně, ztrácím je stále, ztrácím péro v hubě Jandové, kouří péro směle. To už česká hudba je tak v krizi, že se na hudebním trhu musí pohybovat buzerant s uměleckým jménem Ztracený?! To už si můžu zazpívat sám v koupelně, než poslouchat takové primeráky. Ještě aby zvýšil rating, spojil svoji hudební debilitu se zpěvačkou, která je ve skutečnosti chlap. Je asi tak vzrušující jak orální sex s mravencem. A jaký asi myslíte, že tyhle dva přízraky na hudební scéně, můžou mít společnou písničku a klip? Nic horšího jsem neviděl. Text vůbec nedává smysl, to texty od Kryštofa jsou smysluplné, písnička má tempo, že nevím, jestli je na chrápačku. Písnička je od toho, aby uvedla posluchače do tempa, nálady. Tohle je, jak když sere a maluje. Obrazově fakt tak kvalitní, že jsem nerozpoznal, jestli se dívám na černý flek na televizi, nebo už se klip rozběhl. Nechápu, jak si někdo může takový nuly pustit do repráků. Ztracený je ztracený případ, u Jandové mám pocit, že kdyby ženy přes noc vymřely, tak ona jediná přežije a bude se sápat svojí hloupou afektovaností i po mně. Nejdřív ale hodím šavli z její hnusné asymetrické krokodýlí tlamy. 0% ()