Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  *****

  Trošku som sa pýtal sám seba, či by mi k spokojnosti nestačila len samotný súdny prípad, ktorý mal dokonalý priebeh. Bál som sa totiž spracovania mysterióznosti. No Hackford ma vyviedol z omylu. Zamotané vzťahy filmu ešte nerobia mysterióznym, ale to je vedľajšie. Démonický Al Pacino mi vyrazil dych aj s českým dubbingom. Aký by bol potom zážitok v originále. A zvládnutie záveru nekomentujem. 90%.(19.5.2007)

 • Shit
  ****

  vybornej film, ale jako horor mi to moc nepřipadá, rozhodně nečekejte že se budete nějak moc bát, má to spíš dobrou atmosféru a výborný herecký výkony Keanu Reevese a Al Pacina, hlavně se mi hodně líbil Al Pacino jako ďábel, na kterého se perfektně hodí. mínus tohohle filmu je jeho délka, která je docela hodně přetáhnutá a taky konec se moc nepovedl, ale jako celek to dá výbornej film(15.3.2005)

 • novoten
  *****

  Kdo by věřil, že po mírně unaveném úvodu budu na konci tak nadšený? Po každé projekci se těším na další zhlédnutí, kdy už už čekám, že se mi rozjezd bude v kontextu dalšího děje zdát lepší. Takhle je až moc nevinný, ale o to větší překvapení přichází, když začne příběh už prakticky ve třetině velmi zajímavě nabírat tempo a atmosféra zhoustne natolik, že za každým záběrem čekáte leknutí. Není se čemu divit, režisér Hackford umí nasadit hodně znepokojivé momenty (geniální a temná sexuální scéna) a do nevinných okamžiků kontrastně přidává obrazové i zvukové vsuvky tajemna. Těžko ale posoudit, nakolik by uspěl, nebýt herců. Reeves totiž předvádí nejlepší výkon své kariéry a Pacino se díky tomuto dílu definitivně stal nedostižným hereckým chameleonem.(26.8.2006)

 • chezush
  *****

  ''Vanity... definitely my favorite sin.'' Jestli opravdu existuje ďábel, tak je to Al Pacino. Ten jeho ďábelský smích se mi okamžitě vybaví v hlavě vždy, když si na tento film vzpomenu. Jeho výraz v obličeji, hlas, monology, .. opravdu ďábel v lidské podobě. Jen se nenechte zmást pomalu rozbíhajícím se začátkem, je to vynikající mysteriózní thriller a to největší peklo na Vás teprve čeká..(4.7.2012)

 • Aidan
  ****

  Výtečná analýza pokušení, možná ta nejlepší, jakou jsem kdy na plátně spatřil. Fantastické zasazení příběhu v tomto případě neznamená méně realismu: I ve mně se skrývá ctižádostivý Kevin Lomax, který by rád ze světa učinil publikum pro vlastní JÁ a i já se ve svém srdci denně setkávám s našeptávačem, který mě do takového osamělého vesmíru svádí. Al Pacino i Keenu Reeves se výborně hodí pro své role a zážitek jen umocňují. Výsledek je nejen filmařsky strhující, ale zároveň prospěšně vrtá do svědomí. Dal bych i pět hvězdiček nebýt toho, že hlavní hrdina před ďáblem utekl sebevraždou. Bylo to sice efektní, ale byl to duchovní přehmat (jako by na světě existovaly jen mocnosti pekelné a člověk byl proti nim sám; přitom už pouštní otcové věděli, že nad pokušitelem vítězí modlitba).(13.2.2006)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace