poster

Wild Horses

Krimi

USA, 2015, 100 min

Režie:

Robert Duvall

Scénář:

Robert Duvall

Kamera:

Barry Markowitz

Hudba:

Tim Williams
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Nějak jsem si nemohl pomoct, ale celou dobu jsem měl pocit, že Robert Duvall si napsal scénář, který se hodně podobal filmu "Soudce", pak si ho i zrežíroval, a aby toho nebylo málo, rovnou se hodil i do hlavní role. Pravda, není tak nabručený, nedá se mu ani vzít, že opět hraje skvěle, ale ten příběh mě prostě nedostal. Přitom na to potenciál měl. Ale opět vyhrálo klidné, mírné tempo.(15.6.2015)

 • sochoking
  ***

  Pred pätnástimi rokmi záhadne zmizne chalanisko, ktorý mal chechtle mechtle so synom starého Duvalla a teraz, po tak dlhej dobe sa prípad otvorí, čo samozrejme začne piť krv Duvallovi, ktorý má pocit, že môže kontrolovať všetko a všetkých. Avšak ja mám pocit, že nejak nekontroloval o čom vlastne točí film, pretože na pozadí krimi príbehu sa načrtnú dalšie štyri iné témy a kedže k tým sa dedo už vôbec neobťažoval vrátiť, je to ešte celé zahalené rúškom tajomna, mystérie a megazáhadnosti. Občas som mal i pocit, že sú všetci pekne zhulení a iba si robia z diváka prču! Kto vie... Ale pozerateľné to je. Niektoré scénky, ako napríklad tá s Pedrom Alvarézom, boli čistý úlet. 65%(6.6.2015)

 • bllm
  **

  A já jsem se na tenhle film těšila. Roberta Duvalla mám celkem ráda. Ale tak pitomej scénář, zbytečně překomplikovanej, zbytečný vedlejší zápletky a k tomu chvílema naprosto debilní dialogy. A to všechno korunujou stršlivý herecký výkony, v nichž vede policajtka, která je asi Duvallova neteř, a proto ji tam z protekce vzal. Navíc všichni příšrně huhňaj - texaskej akcent? Škoda, kdyby vyškrtli všechny ty mexikánce, drogy a jiný nesmysly a zaměřili se třeba na vztahy v rodině, vybrali lepší herce a kameramana, nemusel to bejt špatnej film. Jo a James Franko mi tam celou dobu připadal jako Pavel Liška s vylepšeným ksichtem.(2.8.2015)

 • Morholt
  **

  Tohle musela být nuda už na papíře. Ono kdyby se na tu ohlodanou kost nabalila jiná svalovina a film se víc soustředil na pátrání a objasnění eventuálního zločinu, mohlo to být o něčem jiném. Ale film se soustředí především na rodiné lapálie konzervativního texaského rančera, který se pořá nemůže srovnat s homosexualitou svého syna. Do toho všeho je tu spousta zbytečných odboček, které celou věc neúměrně natahují občas až k nesnesení. Obsazení bylo dobré. Duvall nezklamal a líbila se mi i neokoukaná Angie Capeda. Ale herci to v tomto případě neměli šanci zachránit. 30%(4.8.2015)

 • rikitiki
  **

  Obrazově je to krásný film. Širé texaské pláně i hory a řeky ukazuje s majestátní širokoúhlostí. Vyzdvihla bych i herecké vedení, herci hrají velmi uvolněně, velmi blízko reálnému vykecávání se normálních lidí – tahle superpřirozená řeč mi byla chvílemi až nepříjemná. Sem tam se objeví i zajímavá postava, jako texaská policistka, která asi musí meditovat celé noci nebo hulit trávu po balících, protože ta se dokáže klidně usmívat, i když jí do obličeje míří brokovnice. I ztracený syn vyhnaný otcem před lety kvůli homosexualitě je moc fajn a uvěřitelně napsaná postava. No, ale k čemu to je, když spolu nedokáží zahrát pořádný příběh a režie ho nedokáže udržet po kupě? Tu se řeší gay kovbojové, tu drogová prodejna ve skladě, zde úplatná policie, podivné vztahy v rodině a někde vzadu, plně zapadnutá, už 15 let vychladlá stopa po zmizelém. Kdyby to aspoň bylo záměrem, takhle to odsunout, ale spíš to působí jako nešikovnost. Ve finále z toho zbyde všehochuť, a pocit: O čem, že to bylo? SHRNUTÍ: Vždycky jste chtěli na dovolenou do Texasu, ale nejste si úplně jistí svou orientací.(3.9.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace