Epizody(10)

Kimura hraje roli Iedži Hisašiho, který kvůli nehodě upadne do kóma a když se z něj probere, zjistí, že si nedokáže vybavit, co za posledních pět let dělal. Co by mu mohlo pomoci si vzpomenout, je deset klíčů, které vlastní. Jenomže to není jediný problém, který ho trápí, dalším je i fakt, že svou současnou ženu a syna vidí jako lidi s maskami na obličejích. Nemluvě o tom, že ho zajímá, co se stalo s jeho bývalou ženou a dcerou, které opustil před pěti lety. (Zíza)

Krumphanzl

Tak dorama nesleduji, ale tomuhle jsem šanci dal a sleduji pravidelně každý týden. Není to žádný extra zázrak ale na dorama to není špatné. Taková pohádková klasika, strašný hajzl a člověk který jde ve své kariéře přes mrtvoly má nehodu a nic si nepamatuje. No a je z něho ten nejpoctivější, nejcitlivější a nejférovější člověk, který dává přednost lidem ve svém životě před kariérou. Pamatuje si však jen svoji první manželku a svoji aktuální ženu vlastně vůbec nezná a nepoznává. Vidí ji totiž stejně jako svého syna s bílou maskou na tváři. Díl po dílu pomaloučku poznává své předchozí zlé já a snaží se napravit všechno co jde. No je to pohádka pro unavené pracující japonce. Tak nohy na stůl a klid. Každý čtvrtek od 21hod. Hahaha. Jo a Aja Ueto má fakt dobrý airbag. ()