Reklama

Reklama

Všemocný Batman: Zvířecí instinkty

  • USA Batman Unlimited: Animal Instincts
Trailer
Animovaný / Akční / Dobrodružný
USA, 2015, 74 min

Obsahy(1)

V Gothamu dojde k sérii bizarních zločinů, jejichž tajemství dokáže odhalit pouze jednička mezi detektivy – Batman! Stopy nevedou k nikomu menšímu než k Tučňákovi a jeho tlupě zabijáků se zvířecí podobou a vlastnostmi. Tahle zdivočelá banda, kam patří Silverback, Cheetah, Killer Croc a obří Muž-Netopýr, se v čele armády robotických masožravců zdá neporazitelná. Jenže Batman má vlastní plán a do boje vyšle hrdiny známé jako Green Arrow, Flash, Nightwing a Robin. Ve zbrusu novém animovaném dobrodružství z dílny DC Comics se tak stanete svědky zuřivého utkání v betonové džungli velkoměsta. Až skončí, budete chtít další! (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

Shakers 

všechny recenze uživatele

Mno, patrilo by sa povedať, že tento Bat-animák, nepatrí medzi tie dospelejšie. Ja som to pochopil už hneď na začiatku keď nám predstavili nepriateľov. Inak som sa prekvapivo nenudil. Je to vydarené animačne a akčne, Batman a jeho kumpáni (Arrow, Flash, Nightwing a Red Robin) sú fajn, je to krátke a ma to tempo. Nič viac nič menej. Ako oddychovka na večer po robote, kde vidíte už len na jedno (alebo na pol) oka, celkom poteší. 70% - 3* ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

Batman se s pomocí Arrowa, Flashe, Nightwinga a Red Robina vypořádá s Penguinem a jeho partičkou zvířecích robotů a mutantů. Je to velmi dětsky laděná, jaksi futuristická verze Gothamu. Přijde-li na prcky, jsem rozhodně fandou BRAVE AND THE BOLD, tohle mě nijak extra netáhlo, hlášky a akční scénky vyšly často naprázdno a chvílema jsem se i nudil. Ale... být mi tak 10, žeru to. ()

Reklama

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Presne ten typ filmov, z ktorých si uťahoval posledný diel Batman: The Brave and the Bold. Ušité na mieru merchendisu od Mattelu vrátane troch absurdných kostýmov Batmana a hrozného loga, aby odlíšilo túto líniu hračiek od ostatných. Príbeh je absolútne nepodstatný a jeho účel je len predať čím viac rôznych hračiek. ()

Caszidy 

všechny recenze uživatele

Dobře zvolená sestava reků v kostýmech působí v žánru animáků jako živá voda. Tady jde však bohužel o jediné zásadnější pozitivum, jinak je nový Batman čistý průměr, byť řemeslně (bitky, animace, hudba) dobře provedený. Každopádně k boji proti Tučňákovi a jeho bratrstvu kočičí pracky se po zhlédnutí už nevrátíte - prostě jednohubka. ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Nejzásadnější věc, kterou je si třeba u tohohle Batmana uvědomit, je ta, že je tohle evidentně animák pro děti, tak jest, ne jinak. Ale, bohužel, ani s tímhle vědomím není film extra povedený a je poněkud přihlouplý (byť se tu konečně Batman jako temnej detektiv alespoň tváří), fajn je sestava hrdinů na pomezí první a druhé ligy, které titulnímu netopýru pomáhají (Nightwing, Zelenej šíp, Flash..) a stejně tak docela úhlednou bandičku zvířecích kreatur pod taktovkou Tučptáka, což mimo jiné zajišťuje, že plán padoucha nebude postavenej jen na přesdržkování (jinými slovy za něj přesdržkuje někdo jinej). Kdyby byl tohle závěrečnej díl sezóny nějakého dětského seriálu co běží v tv v sobotu před devátou, nedivil bych se. ()

Galerie (42)

Reklama

Reklama