Tanec snů

(pořad)
  • Slovensko Tanec snov

Veľkolepá tanečná šou Vila Rozborila.
Slovensko bude opäť žiť tancom! Tancom, ktorým budeme pomáhať. Vznikne niečo krásne medzi nebom a tanečným parketom.
Deväť tanečných párov zápasí o víťazstvo v priamych prenosoch venovaných rôznym tanečným štýlom. Každý z párov tvorí známa tvár slovenského šoubiznisu a človek, ktorý vysníval sebe alebo niekomu zo svojho okolia predovšetkým materiálnu pomoc. Okrem tvrdých tanečných súbojov uvidíme aj náročnú prípravu tanečníkov pod vedením profesionálnych trénerov. A hoci výkony snívajúcich tanečníkov bude hodnotiť trojčlenná porota, o tom, kto sa stane víťazom a vybojuje pomoc, ktorá niekomu zmení život, rozhodnú diváci v sms hlasovaní.
Pre krásnu myšlienku sa na tanečný parket postavia tieto celebrity: moderátorka Adriana Kmotríková, modelka Andrea Heringhová, herečka Diana Mórová, prvá Miss Československa Ivana Christová, speváčka Kristína Peláková, spevák Mário Kuly Kollár, herec Ján Dobrík, raper Ramon Rakby Beňo a herec Lukáš Latinák.
Do porotcovského kresla si sadne tanečník Peter Modrovský, choreograf Ján Ďurovčík a diva a neriadená strela zároveň, Eva Máziková. (TV JOJ)

SOLOM.

Když se tančí pro dobrou věc, není potřeba úšklebků a hanebných komentářů. No a co, že to někomu nešlo. Sám chodím na parket jen na ploužáčky, ale klidně bych si trsl i s nějakou tou celebritou. Jasně, není to zrovna originální a za břicho se u toho taky nikdo zrovna nepopadal, ale splnilo to svůj účel… ()

D1705

Tanečné programy mám veľmi rád. Len nemám rád to, keď sa tak trochu kopíruje. Tanec snov je tanečná kopirácia V siedmom nebi, to je zasa kopirácia Modrého z neba a zároveň je to aj kopirácia markizáckeho Lets Dance. Viem, že Lets Dance je celosvetový formát, ale každá krajina by mala mať taký program len na jednej TV Stanici. 3 hviezdičky za to, že to je tanečný program a má to charitatívny nádych. ()

classic odpad!

S radosťou udeľujem regulárny odpad! HNOJKA,len tak ďalej,fascinuje ma to! Lepšie je byť zaživa pochovaný...ako trpieť tu. ()

clubland odpad!

Neskutočná kokotina pre neskutočných kokotov a piče, ktoré sa dokážu pozerať na takéto sračky!!! Zbierka totálne vymletých, malomeštiackych zbohatlíckych účinkujúcich na čele s Rozborilom. Tieto komerčné sračkové TV by mali byť zakázané zo zákona. A ako tak pozerám účinkujúcich, tak je to úplne v prdeli. Samí skrachovaní šašovia a 100 ročné "celebrity". Juj, ale ma ta JOJ nasrala! ()

chlebo

Tu je ťažko volačo hodnotiť, na jednej strane možno pekný nápad (ako zarobiť na cudzích kriploch samozrejme) od hnojky, ale na druhej strane pozerať sa na väčšinu tých tvárí tam... dal by som "odpad" za celkový dojem, ale keď som videl "tancovať" Christovú mal som chvílku neodolateľné nutkanie to opäťkovať za dokonalý komediálny zážitok. Nie, bez srandy, niečo takéto odmietam hodnotiť, len viem , že viac si to už nezapnem ()