Tanec snů (TV pořad)

Tanec snov

Reality-TV / Taneční / Soutěžní

Slovensko, 2015, 150 min

• chlebo

Tu je ťažko volačo hodnotiť, na jednej strane možno pekný nápad (ako zarobiť na cudzích kriploch samozrejme) od hnojky, ale na druhej strane pozerať sa na väčšinu tých tvárí tam... dal by som "odpad" za celkový dojem, ale keď som videl "tancovať" Christovú mal som chvílku neodolateľné nutkanie to opäťkovať za dokonalý komediálny zážitok. Nie, bez srandy, niečo takéto odmietam hodnotiť, len viem , že viac si to už nezapnem(8.3.2015)

Tanečné programy mám veľmi rád. Len nemám rád to, keď sa tak trochu kopíruje. Tanec snov je tanečná kopirácia V siedmom nebi, to je zasa kopirácia Modrého z neba a zároveň je to aj kopirácia markizáckeho Lets Dance. Viem, že Lets Dance je celosvetový formát, ale každá krajina by mala mať taký program len na jednej TV Stanici. 3 hviezdičky za to, že to je tanečný program a má to charitatívny nádych.(21.3.2017)

• clubland

Neskutočná kokotina pre neskutočných kokotov a piče, ktoré sa dokážu pozerať na takéto sračky!!! Zbierka totálne vymletých, malomeštiackych zbohatlíckych účinkujúcich na čele s Rozborilom. Tieto komerčné sračkové TV by mali byť zakázané zo zákona. A ako tak pozerám účinkujúcich, tak je to úplne v prdeli. Samí skrachovaní šašovia a 100 ročné "celebrity". Juj, ale ma ta JOJ nasrala!(8.3.2015)

• Conriocht

Som rád, že je táto relácia, lebo to znamená, že pokrytcovi a morálnemu gýču Rozborilovi dali na JOJke ešte jednu, t. j. poslednú šancu, a keď prepadne (o čom niet pochýb), pôjde snáď už definitívne do riti a robiť šaška do nákupných centier, či na buranských akciách pre tety a ujov. Tu sa však ale obávam, že podobne ako ostatní TV skrachovanci (Marcin, Hríb, Andrassy a pod.) ešte skúsi STV a budeme ho nejaký čas živiť z koncesií a daní.(16.3.2015)

• kaposlav

Ďalšia medializovaná kravina na degeneráciu mysle ľudí. Moderuje to expert na pokrytectvo najhrubšieho zrna a prasa, čo zarába na biede ľudí Vilko Rozboril. Akú ma len on charizmu, až mi je na blití.(6.4.2015)