Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V dramatu o rock’n’rollu 50. let ztělesnil Ray Sharkey skladatele z Bronxu, který si osvojí umění vytvářet mladé hudební hvězdy, a dostane se tak na vrchol hudební branže. V jedné z hlavních rolí se objevil také Peter Gallagher. (oficiální text distributora)

Recenze (9)

Othello 

všechny recenze uživatele

Hackford už v tomto svém debutu demonstroval svůj zájem o zákulisí amerického snu a jeho schopnost bezbřeze korumpovat. Sic je z něj patrná ta začátečnická netrpělivost a tedy přeskakování některých scén, které jsou poměrně důležité pro vykreslení proměny některých postav, nicméně to vynahrazuje svým typickým citem pro zakomponování zdánlivě nepodstatných detailů do scény i postav. Scény prvních úspěšných představení jeho vypatlaných, napomádovaných modelů, jsou pak bouřlivým vyvrcholením každé etapy tohoto filmu, ve které si divák užívá stejné nadšení a satisfakci jako protagonista, protože společně s ním byl součástí jeho úsilí o transformaci totálního vidláka do továrny na promáčený kalhotky. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Nechtějí maniaka. Chtějí kouzelného prince. Jasný? Někoho hezkého a hodného." Fakt tomu tak v padesátých letech bylo? To je milé. Takže zpěvák musí být krásný, snědý, černovlasý a všechno ostatní už zařídí manažér. Mě tedy Vincent Vacarri svým jedinečným koučováním mladých talentů dost bavil, ale byl na to sám. Asi proto, že nejsem třináctiletá fanynka, které by z těch vymaštěných osmahlých princů zvlhly kalhotky. Nicméně pan manažér to má za výbornou. ()

5150 

všechny recenze uživatele

Moc hezký příběh jednoho velkého snu na pozadí hudebního byznysu ameriky 50. let. Hudební výstupy dokonalé..)) ()

Galerie (22)

Zajímavosti (1)

  • Film se opírá o skutečné osudy Boba Marcucciho, textaře a manažera, který vytvářel idoly náctiletých a ovnivnil podobu rokenrolu z konce padesátých let. (paulman)

Reklama

Reklama