Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jackie Kallenová nebojuje pro slávu. Bojuje za respekt. Film "Ring volný", natočený podle skutečné události, představuje Meg Ryan jako odvážnou a skoro drzou manažerku boxu, která se snaží z obyčejného chlapíka Luthera Shawa udělat světového profesionálního boxera se "smrtícím" úderem. Jackie chce pomoci Shawovi dostat se do soutěže číslo jedna, a tak přemluví zkušeného trenéra Felixe Reynoldse, aby zanechal odpočinku a začal znovu pracovat. Než však trojice uskuteční svůj velký sen o účasti na šampionátu, nejdříve musí zjistit, jak se v ringu i mimo něj pohybovat. Nejde o to, jak hluboko padneš. Důležitější je vstát a tvrdě bojovat dál. RING JE VOLNÝ! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (67)

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Boxerská tuctovka, jakých jsou desítky. Tato se z té dlouhé řady snaží vyčlenit alespoň nahou Meg Ryan. Ono co jí také zbývá, když ve své roli je opravdu trapná. Všechna klišé zde najdete v míře vrchovaté a jako bonus i tragickou režii, které je i při boxérských zápasech statická až hrůza. Snímek, který za obětování 106 minut vašeho života nestojí. ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

"Malý pivo", které vyrostlo mezi provazy, dospělo a nehodlá se vzdát svého snu - a když už nemůže boxovat, tak do toho chce aspoň kecat. Nenáročná zábava, ale Meg je v tom opravdu moc dobrá a její svěřenec vlastně taky. Neobejde se to bez frází jako: "ty nemusíš bojovat o tilul, ty už ho vlastně máš", ale co jiného má říkat manažérka svému svěřenci? "Vyflákni se nato, jsi sralbotka"? Ty hlody v tomhle prostředí nějak nevadí, patří tam a kromě toho mě ten finální zápas docela vzal :-)). ()

Reklama

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Nečekal jsem, že tento "malý" film s Meg Ryan, která už opravdu není hvězdou, dokáže překvapit. Nejde zde o překvapení oscarové nebo nějak extra kvalitní, ale o fakt, že film o ženě trénujícím boxera dokázal být cca polovinu doby opravdu zajímavý. Kdyby Charles S. Dutton udržel kvalitu po celou dobu možná by došlo i na 4*. Meg Ryan po dlouhé době předvádí výkon, na který se stojí za to podívat a Omar Epps není také vůbec špatný. Mohlo to být o hodně horší, takže jsem rád, že mých 106 minut nebylo věnováno do naprosté kraviny. ()

kOCOUR 

všechny recenze uživatele

Absolutně rutinně natočená boxerská jednohubka, která neobsahuje NIC, co byste už neviděli někde jinde a mnohem lépe. Meg Ryan je v roli boxerského manažera uvěřitelná asi tak jako by byl Stallone v hlavní roli Města andělů a i Rocky 5 je oproti Mezi provazy vrcholem žánrové invence. (Hvězdička navíc za to, že se na Meg Ryan dá alespoň koukat.) ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Skutečná Jackie Kallen to opravdu neměla lehké. Tím pádem tuhle naivní a zoufale neoriginální limonádu sestavenou z kousků všemožných sportovních filmů mohla přežít se zdravým rozumem snad jen díky extrémně pozitivnímu naladění - které se teoreticky dá pochopit po té její koketerii s paní Zubatou. To ale nic nemění na tom, že Ring Volný je neškodná tuctovka na jedno podívání. Sice neurazí, ale ani nenadchne, nicméně Charles S. Dutton ví, co dělá, jak za tak před kamerou, Omar Epps v předHouseovské éře taky není špatný, a Meg Ryan tu lehce po čtyřicítce vypadá velmi dobře. Takže 60% může být, ne že ne. Ale těsně. ()

Galerie (57)

Zajímavosti (2)

  • Aby lepšie pochopila šport, brala Meg Ryan kvôli úlohe Jackie Kallen tri týždne lekcie boxu. (Raccoon.city)

Reklama

Reklama