to se takhle jednou Adam Sandler probudil a rozhodnul se,že si spolu s kamarády natočí jen tak ze srandy western.Vzal tedy svojí partu z větší části známou z Machrů,přidal Nolteho,Treja,Turturra a další a spolu s dalším kámošem Coracim se to jal spáchat...no a ono mu to nakonec celkem vyšlo.Jasně je to pořád neuvěřitelně stupidní zábava,kterou i přes hvězdné obsazení (kterému překvapivě kraluje dementní Lautner) hodně sráží fakt,že na jeden super gag připadne 5 takových,kde podobně jako v Zohanovi jede Sandler až zbytečně na krev,ale já se nakonec víc bavil než nudil.Ve výsledku rozhodně menší průser než třeba Pixely...60%(4.1.2016)

Ano, jak jde o Sandlerovky, tak nejsem úplně objektivní. Ale tohle? To byla jízda po úplný vlně stupidity s naprosto silnym obsazením. Hlavně podivný vlkodlak Lautner tu předvedl životní výkon v roli, která mu sedla jak ulitá. :D Je to totální blbost, ale jako nenáročná parodie na westerny s věrnou tlupou Sandlerových hochů a pár nečekaných jmen to bylo fajn. Well done, Netflix. Ať si řiká kdo chce co chce o propadáku, já se bavil.(14.8.2019)

Propadák nepropadák, je tohle fajnová debilita pokud zrovna trefíte dobrou náladu. I když je tý armády hvězd škoda, pořád byla na tom filmu tím nejlepším - prostě jen sledovat jednotlivý oblíbený herce a trpět vesměs padesátiprocentní šedej průměr. Za $60 mega... (!) A Taylor Lautner se chudák asi posr*l :D(16.12.2015)

• Doudis19

Tak Sandlerova parta se pokusila svést na westernové vlně, která právě hýbe hollywoodem. A dopadlo to otřesně. Na typ humoru, který sází především na nízké IQ cílové skupiny, jsme si už zvykli. Jenže tady není ani to. Za 60 milionů natočit dvou hodinovou nudu bez jediné povedené hlášky nebo čehokoli, co by se alespoň náznakem podobalo vtipné scénce, to je opravdu umění. A ani dementí Lautner to nezachrání, ikdyž mu Sandler napsal roli "na tělo".(12.1.2016)

• Lacike

Herecke obsadenie slubovalo velku pecku a prve ohlasy zase velku sracku. Vysledok je niekde medzi. Na 10 nudnych vtipov pripada jeden fakt skvely, ktory ma neskutocne rozosmial. A vzhladom na to, ze kadencia vtipov je dost velka, tak som sa nasmial dostatocne. Takisto ma potesilo, ze nechutnych vtipov je minimum. Mnozstvo hviezd pobavi hlavne svojou ucastou, ale par z nich dostane sancu predviest aj nieco zabavne. Lautner sa konecne nasiel v skvelej polohe. Na to, ze westerny nemusim, tak tato westernova komedia ma slusne pobavila a za jedno pozretie to stalo. Sandler natocil uz aj ovela neznesitelnejsie filmy. 5/10.(5.1.2016)

• - První role Adama Sandlera ve westernovém žánru. (gavosh)

• - Na začátku natáčení se proti filmu postavil asi tucet herců, amerických indiánů, kteří po slovní konfrontaci s produkčními odešli z natáčení a vydali prohlášení, ve kterém uvedli, že protestují proti jménům, které Adam Sandler zvolil pro některé postavy (např. "Wears No Bra" a "Beaver Breath"), protože podle nich postrádají respekt vůči indiánským ženám a ženám vůbec. (kriplozoik)