Monster High: Škola duchů (TV film)

Monster High: Haunted

Animovaný / Rodinný

USA, 2015, 70 min

Steven Argila

Drsní duchové,jo.(16.4.2015)

Není to špatný, mě se to líbí. Nejvíc se mi líbí ty kostýmy, jako monstra jiné a ve světě duchů takové načechranější.(14.7.2015)

• kaylin

Nejsem cílová skupina a popravdě si ani nejsem, kdo je tady cílovou skupinou, ale předpokládám, že dívky. Trochu je lituji, že dostávají v televizi takovou rychlokvašku, kde je na příběhu strašně vidět klišovitost a na animaci to, že to je všechno děláno rychle. Ale tady jde o postavy a možná si k nim někdo vztah udělá. Já vztah nemám.(1.4.2015)

No to je trapas.... lebo tento film sa mi zo všetkých MH čo som videla páčil asi najviac. Možno aj preto, že tam bola Vandala Doubloons a Twyla. A jednoducho preto, že dostali priestor aj iné postavy a vlastne tá základná partia nebola pokope. Priznám sa, že je to vlastne primitívne ale občas som sa aj zasmiala. A vždy mám rada na MH filmoch, keď postavy majú nové účesy a handry. Tomuto filmu som vlastne tak trochu prilepšila... ale kašľať na to. Proste sa mi to páčilo aj keď to je vlastne blbina.(23.3.2015)

• Terva

CITÁT - Půjde rychle ke dnu........ Strašná animace, příšerný dialogy, nudný obsah a hrozný hudební doprovod, CITÁT - Potřebuju příběh!!!!..........(1.4.2015)