poster

Flintstoneovi & WWE: Mela doby kamenné

 • Česko

  Flintstoneovi: Mela doby kamenné

 • USA

  The Flintstones & WWE: Stone Age Smackdown

 • Slovensko

  Flintstonovci: Veľký zápas doby kamennej

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sportovní

USA, 2015, 50 min

 • Lovely.Bones
  ***

  Asi nejsem cílovka :-( Upřímně nevím, na čem se to Warner Brothers a WWE domluvily, ale slyšel jsem, že Scooby-Doo se nepovedl a tohle je, upřímně, taky docela hrůza. Příběh je úplně klasický, a pro děti vyhovující. Animace je roztomile dětinská, ale jede v kolejích originálu (na rozdíl od Scooby-Doo). WWE hvězdy kradou hlavním postavám všechen humor a jsou to nejlepší na celém filmu. Největší chyba na tomhle filmu je, že není jasné, komu je určen. Pravděpodobně by to mělo být pro ty 40-tníky, kteří si ještě pamatují staré Flintstoneovi, ale pro ně zase není moderní obdoba humoru. Na rozdíl od dětí, které zase jednoduše nemůžou znát všechny ty WWE hvězdy, jako Undertakera nebo Johna Cenu. Doma si to puste jako experiment. Nebojte, má to jenom 50 minut a vtom experimentu rovnou vyzkoušejte, jestli se více líbilo vám, nebo někomu o generaci mladšímu. Pls, potom mi dejte vědět ;-)(10.3.2015)

 • LuiCJ
  ***

  TENTO KOMENTÁR MÔŽE OBSAHOVAŤ SPOILERY! Ako fanúšik WWE a Flintstonovcov ma tento film celkom prekvapil. Všimol som si, že za posledné roky vzniklo zopár animovaných filmov s hviezdami z WWE (Scooby-Doo a medvedí netvor, Divoké vlny 2) a je pravdepodobné, že ide o menšiu propagandu. Taktiež Fred Flintstone tu povie pár krát niečo ako - "Nie je to nič nebezpečné, je to len ZÁBAVA. Ľudia chcú show! Ale páči sa mi, že tvorcovia nechali postavám ich vlastnosti a schopnosti a celkove charakter. Fred je niekedy dosť naivný, Barney si dá radšej pozor, Wilma a Betty sú starostlivé atď. To je pri takýchto filmoch dôležité. A teraz k príbehu. Príbeh bol podľa mňa taký, aký sa do Flintstonovcov hodí. Fred nedostane výplatu a tak nemôžu ísť na dovolenku atď. Takže taká klasika. Wrestleri tu boli dobre zakomponovaný. Áno Warner Bros. si našli cestu ako ich do Bedrocku dostať. A to celkom zaujímavo. Asi môj obľúbený je John Cenastone (John Cena). Sestry Boulderové (Bellové) tu boli dosť divné a myslím si, že by to išlo aj bez nich. Borci z FFE (Fred Flintstone Entertainment) sú tu však oveľa milší ako v realite... Je to PG. Animácia je typická hanna-barberovská. Šialená, pekná a dosť elastická. Áno je to HANNA-BARBERA... Humor tu síce nejaký bol, ale slabý. Pozitívnou stránkou filmu je, že tu ukázal ako mnohé veci v Bedrocku fungujú, a to sa mi veľmi páči. Viac som spoznal Bedrock. Na Flintstonovcov je to však málo a nestačí to. Oni boli iní.(4.9.2017)

 • Spiker01
  ***

  Pro děti asi fajn. Jako malej jsem dokola sledoval ten starej hranej film, ale v animovaný podobě jsem Flinstoney nikdy neviděl, takže myslím moje první zkušenost a seriál z 60s asi už vynechám. Nevím teda co tvůrce vedlo toto univerzum propojit s Wrestlingem, když těch animáčů neni tolik jako třeba se Scooby Doo, ale John Ceena celkem bavil.(25.3.2016)

 • NinadeL
  ***

  Není to špatný film, klasický humor i styl je zachován. Wrestling samozřejmě nemusím, ale jestliže jsou součástí DVD jako bonusy klasické epizody The Engagement Ring (1.9, 1960) a Take Me Out to the Ball Game (2.32, 1962), jsem spokojená.(22.3.2017)

 • T2
  ***

  teda, na to že tam primiešal wrestlerov a súboje v ringu tak to malo v celku dobrú šťavu a hneď niekoľko dobrý frkov, nechalo to zaspomínať na starí dobrý seriál /60%/(22.3.2015)

 • - Vo filme sa objavuje tiež známy americký wrestler The Undertaker, ktorý je zároveň jediným, kto nosí rovnakú prezývku i v realite. (LuiCJ)