Eiga Minna! Esupa Dayo!

• Japonsko 映画 みんな!エスパーだよ! (více)

rivah

Poté co dostane kosmický úder při masturbaci, panenská náctiletá získá psychickou sílu a připojí se k pannám, aby bránily svět před zlou psychikou....Film utržený ze řetězu s množstvím paniců a panen po sobě toužících. Nakonec jsou všechny těhotné.(max.50%) ()

JohnMiller

Šion Sono ty zvrhlík jeden. Tvoje filmy sú zvrhlé ako nikoho iného ale musím uznať, že tak, ako vidíš, do psychiky ľudí, tak dokážeš nakrútiť nesmierne originálny film z veľkým rozpočtom aj s malým pre televíznu stanicu. Virgin Psychics je toho jasný dôkazom. ()

ScarPoul

Masturbáciou ku záchrane sveta.. alebo ako si Šion Sono uzmyslel že vyzlečie stovky dievčat do spodného prádla, nechá ich pobehovať a bojovať a plakať a vyjadrovať svoje telesné túžby a pritom z toho spraví strašnú koninu. Seriál mám rád a tento film sa trochu odkláňa od dejovej línie aby nám predostrel niečo nové. Dementné? Určite. Zábavné? Stopercentne. Zapamätateľné? Si píš! Pretože aj napriek gulášu motívov( z toho je kvantum neuzatvorených ) je tu stále priestor na čarovnosť, romancu a superhrdinský finálny stret. Taký perverzný Japonský Avengers. Pritom ale množstvo motívov podporuje typický zrod hlavného hrdinu. Posúva ho do rovín interpretácií nie len v kontexte Japonskej tvorby a harem mangy a komiksov, ale aj v rámci sebareflexie samotného režiséra. Nie je to úplne typický film a má rozhodne nábeh stať sa pre západného diváka neoboznámeného s daným žánrom neznesiteľným a tupým. Pre zasvätencov ale delikatesná záležitosť. A to že sú všetky Japonky v tomto filme naozaj nádherné spomeniem okrajovo a úplne na koniec. ()