The Man from Macau II

• Čína The Man from Macau 2 (více)

kaylin

Zasmál jsem se, užil jsem si pořádné cool scény a dokonce jsem i snesl to, jak jsou některé triky pořád ještě špatné a jede se spíše na rychlost než na kvalitu. Chow Yun-Fat mě ale v tomhle filmu nesmírně bavil. Líbí se mi, jak je v šedesáti schopný si sám ze sebe dělat legraci. Asi bych ale přece jen více ocenil, kdyby se vrátil ve vážnějším filmu v téhle sérii. Ulítlé je to ale parádně. ()

hujerita

Mňa tento film celkom pobavil, a nedá sa povedať že by bol v niečom horší ako jednotka. Keď si človek zvykne na to striedanie tempa v čínskych filmoch tak je to pohoda. Navyše ako bonus sa mihol aj Andy Lau a to som mal už úsmev na tvári aj ja. Zábava a nič iné som ani nečakal od tohto filmu. Takže pohodička za tri ()

Lacike

Po kvalitnej jednotke som sa dost tesil na dvojku. Prvym sklamanim je, ze sa tu neobjavia vedlajsie postavy z jednotky a dalej sledujeme len osudy postavy Chow Yun-Fata. Druhym sklamanim je dost nezaujimava zapletka, ktora je dost fadna v dramatickych scenach a v tych komedialnych tiez prilis neexceluje. Najviac ma nakoniec potesili cameo vystupy. Ci uz Erica Tsanga, Wong Jinga alebo uz pre tuto seriu tradicnom potitulkovom vystupe Chow Yun-Fata v ulohe Ko Chuna, tentokrat aj s jeho ziakom v podani Andyho Laua. Ustredna zapletka tentokrat hra na romanticku strunu a ta ma prilis nebavila. Film trochu nakopavaju akcne sceny, ktore aspon nenudia, ale maju daleko k poctivej kaskaderskej robote a viac spoliehaju na druhotriedne triky. Hlavne vo finale to uz prehnali. Celkovo som mal z filmu po cely cas taky neutralny dojem. Nenadchol ma ale ani neznechutil. Takze komu sa pacili minule diely, tak raz zvladne aj tento. 5/10. ()