The Man from Macau II

• Čína The Man from Macau 2 (více)

Lacike

Po kvalitnej jednotke som sa dost tesil na dvojku. Prvym sklamanim je, ze sa tu neobjavia vedlajsie postavy z jednotky a dalej sledujeme len osudy postavy Chow Yun-Fata. Druhym sklamanim je dost nezaujimava zapletka, ktora je dost fadna v dramatickych scenach a v tych komedialnych tiez prilis neexceluje. Najviac ma nakoniec potesili cameo vystupy. Ci uz Erica Tsanga, Wong Jinga alebo uz pre tuto seriu tradicnom potitulkovom vystupe Chow Yun-Fata v ulohe Ko Chuna, tentokrat aj s jeho ziakom v podani Andyho Laua. Ustredna zapletka tentokrat hra na romanticku strunu a ta ma prilis nebavila. Film trochu nakopavaju akcne sceny, ktore aspon nenudia, ale maju daleko k poctivej kaskaderskej robote a viac spoliehaju na druhotriedne triky. Hlavne vo finale to uz prehnali. Celkovo som mal z filmu po cely cas taky neutralny dojem. Nenadchol ma ale ani neznechutil. Takze komu sa pacili minule diely, tak raz zvladne aj tento. 5/10. ()

kaylin

Zasmál jsem se, užil jsem si pořádné cool scény a dokonce jsem i snesl to, jak jsou některé triky pořád ještě špatné a jede se spíše na rychlost než na kvalitu. Chow Yun-Fat mě ale v tomhle filmu nesmírně bavil. Líbí se mi, jak je v šedesáti schopný si sám ze sebe dělat legraci. Asi bych ale přece jen více ocenil, kdyby se vrátil ve vážnějším filmu v téhle sérii. Ulítlé je to ale parádně. ()

hujerita

Mňa tento film celkom pobavil, a nedá sa povedať že by bol v niečom horší ako jednotka. Keď si človek zvykne na to striedanie tempa v čínskych filmoch tak je to pohoda. Navyše ako bonus sa mihol aj Andy Lau a to som mal už úsmev na tvári aj ja. Zábava a nič iné som ani nečakal od tohto filmu. Takže pohodička za tri ()